Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. (/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Raster96 - 11-06-2015 13:07

Witajcie, nie wiem czy był już taki poradnik, szukałem i nie znalazłem, więc postanowiłem go Wam przedstawić. Smile

Już jakiś czas temu znalazłem sposób, jak przeprowadzić weryfikację telefoniczną na FB bez starterów, więc postanowiłem go Wam przedstawić. Niektórzy na tym nawet zarabiali, zbierali po kilka groszy za weryfikację. beka

Potrzebujemy telefonu z Androidem/iOS.
1. Pobieramy aplikację TextPlus.
2. Uruchamiamy aplikację, zakładamy konto - ja osobiście wpisuję dowolne dane np. "asdasdas", ponieważ założenie konta zajmuje o wiele mniej czasu, a jak wiemy, czas to pieniądz. Big Grin Jeśli nie zakładacie chwilowego konta na FB, to polecam zapisać sobie email i hasło.
3. Po założeniu konta klikamy "settings", następnie wchodzimy w "contact info" i klikamy na "Get a FREE textPlus number".
4. Wybieramy dowolny numer telefonu i klikamy OK.
5. Teraz używamy tego numeru, jeśli chcemy zweryfikować np. konto na FB. Każdy dostaje inny numer, więc nie ma możliwości, że pojawi Wam się komunikat, że numer telefonu został już użyty.
6. Zweryfikowaliście już konto, a Wasze konto na FB zostało zbanowane? Nie ma problemu, klikacie "settings", następnie "log out" i powtarzacie całą procedurę od początku. Smile

Ja osobiście miałem problem z założeniem konta na FB przez komputer, pojawiał się komunikat, że nie można przeprowadzić weryfikacji telefonu, może źle wpisywałem numer, nie wiem. Próbowałem różnych kombinacji i nic nie pomagało, ale za to na telefonie mogłem założyć konto bez żadnego problemu. Huh

Jeśli nie było tutaj jeszcze takiego poradnika, to mam nadzieję, że pomogłem i teraz Wasza praca z FB będzie łatwiejsza. Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - srybus - 11-06-2015 13:11

Stary sposób, jakoś ponad rok temu dało się zakładać konta na FB przez komputer, teraz niestety pozostał telefon. Ale metoda jak najbardziej działa Wink

Poradnik na pewno się przyda nowicjuszom, reput leci


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - kalmanis - 11-06-2015 17:20

Działa ! Big Grin i linki można promować Wink


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Mercz - 11-06-2015 17:24

sposób teraz upadnie szybko, bo będą nadużywać Wink


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Raster96 - 11-06-2015 17:29

@[Mercz] Zobaczymy, ja na początku zakładałem do kilkudziesięciu kont dziennie, bo spamowałem na chama, bez przerw i po kilku minutach blokowali mi możliwość komentowania. beka
@[kalmanis] Jakie linki? Big Grin


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - egnaro - 12-06-2015 14:25

Ile kont na jeden numer można zweryfikować?


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Pasza dla konia - 12-06-2015 14:31

2 FB i 3 google z tego co pamietam


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - DrPrefix - 12-06-2015 17:10

Trzeba wypróbować bo znalazłem też inny sposób na zakładanie konta Big Grin trzyma się kilka godzin Big Grin ^^ bez weryfikacji sms + poszedł lekki spam na grupy + jeszcze dochodzę do grup Big Grin . a i rep dla ciebie bo żem nie wiedział o tym że coś takiego jest ^^.


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - skocznowaty - 15-06-2015 15:10

super leci +


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Toskan - 15-06-2015 19:00

Del