Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. (/Temat-RDPMain-1000-DOGE-za-darmo-Zarabiaj-nawet-2-dziennie-115653)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - olekn1 - 17-09-2015 19:10

@[mikuss] Myślę, że będzie można kupować i sprzedawać RDP od innych, po niższej cenie niż 1$ (do tego pewnie jakiś % dla serwisu). Co do ceny, to zależy to od popytu i podaży Wink

Jeżeli na początku będą duże skoki cenowe, to będzie można spróbować trochę zarobić (jak i trochę stracić Tongue)


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - olekn1 - 18-09-2015 16:12

NEWS 09.18
Kod:
[Tłumaczenie niżej]
Great innovations in RDPMain.com

We are aware of the problems we had and mend them perfectly.
At the moment, our support is overloaded.
We increased the staff of employees for our support service, you will notice this immediately after the introduction of innovations. You will be getting the answer for your requests within the maximum of 4 hours.
Delays in payments, on the moment of the introduction of innovations all payments will be carried out. After the introduction of innovations, payment process will not take more than 12 hours.
We got rid of all kinds of attacks on our service, you may notice this in the work of our site.
Innovations:
1. Added the ability to deposit/withdrawal USD via PerfectMoney.
2. Added the ability to mine USD, this was made to maximize the simplification of work of our service. We exchange all cryptocurrencies that were mined to USD and pay you.
3. Major update: sale/purchase of RDP via Exchange.

Thanks for understanding.

-------------------------------------------------------------------------------

Zdajemy sobie sprawę z problemów, jakie mieliśmy i postanowiliśmy to zmienić.
Nasz support jest przeciążony. Zwiększyliśmy kadrę pracowników naszego działu pomocy.
Będziecie dostawać szybsze odpowiedzi od supportu, do maksymalnie 4 godzin.
Wypłaty będą wykonywane do 12 godzin.
Zabezpieczyliśmy naszą stronę przed atakami, co wyraźnie widać w jej działaniu.
Niedługo zostaną wprowadzone nowości:
- Możliwość wpłaty i wypłaty w USD Perfect Money
- Możliwość kopania USD
- Główna zmiana - możliwość wymiany RDP w zakładce Trade



RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - mikuss - 19-09-2015 13:19

@[olekn1] czy po wprowadzeniu usd nie jest korzystniej kopać teraz tą walutę ?
chyba lepiej od btc opłaca się kopać usd


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - gerald2211 - 19-09-2015 14:42

Też tak myślę, że lepiej kopać USD. Dobrze, że program się rozwija i oby przetrwał jak najdłużej.


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - olekn1 - 19-09-2015 14:57

Po 20 napiszę, jak szybki kopie się USD i dlaczego nie było w nocy giełdy, i jak wymienia się kryptowaluty


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - olekn1 - 19-09-2015 19:31

No więc tak, dolary kopie się z szybkością 0.77% na dzień (RDP = $1) lub 1.43% na dzień (RDP = $0.54).

Na razie nie da się wymieniać kryptowalut poza giełdą, czyli do reinwestycji na razie można brać pod uwagę BTC, LTC, DOGE i USD, ale jak dla mnie jest to duży plus, bo przy cenie RDP ~$0.5, zarabiamy prawie dwa razy więcej (dostajemy prawie dwa razy więcej RDP) Idea

No i teraz tłumaczę, dlaczego nie było na czas giełdy, chciałem jak najszybciej wejść na giełdę, zaraz po jej starcie, żeby w miarę drogo sprzedać RDP i odkupić je po niższej cenie (np. takiej, jak jest teraz), 30 minut przed startem wszedłem w link https://rdpmain.com/static/trade, strona nie działała, to spróbowałem z adresem https://rdpmain.com/trade (czyli inny niż przycisk, przed uruchomieniem giełdy) i pokazała mi się zakładka wymiany, testowo ustawiłem ofertę wymiany RDP na BTC i zabrało mi RDP, ale nie dodało oferty, ani BTC... (pewnie robili ostatnie testy i już mieli dać link do giełdy) Napisałem do supportu o problemie i chwilę przed planowanym startem, zwrócono mi RDP, wyłączyli giełdę i dodali news o 12 godzinnym opóźnieniu Wink


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - mikuss - 19-09-2015 21:12

(19-09-2015 19:31)olekn1 napisał(a):  Na razie nie da się wymieniać kryptowalut poza giełdą, czyli do reinwestycji na razie można brać pod uwagę BTC, LTC, DOGE i USD, ale jak dla mnie jest to duży plus, bo przy cenie RDP ~$0.5, zarabiamy prawie dwa razy więcej (dostajemy prawie dwa razy więcej RDP) Idea

ceny tak skaczą, że ciężko nadążyć -teraz 0.98 btc na 1 rdp więc x razy stracimy jeśli kupimy a nie, że zarobimy podwójnie


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - Krechaman - 20-09-2015 13:08

Strona mega zlagowana. Link potwierdzony, a konto dalej nie działa. Niestety nie ma inwestującego refa Big Grin Nie mam czasu na zabawę z ich mailami, bo muszę dziś ogarniać swoje strony. Powodzenia w zarobkach.


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - hamcio - 21-09-2015 14:50

Ma ktoś jakieś info na temat zaginionych BTC?


RE: RDPMain - 1000 DOGE za darmo! Zarabiaj nawet 2% dziennie. - gerald2211 - 26-09-2015 08:32

Czy zlecał ktoś ostatnio wypłatę?