Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? (/Temat-Windows-10-Jak-bedzie-wygladala-reinstalacja-systemu-115611)



Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - Pawlak093 - 08-06-2015 21:30






RE: Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - Max998 - 08-06-2015 22:50

Całkiem fajny głos lektora.. Big Grin
Jednak mimo to wolę zostać przy W7. Big Grin


RE: Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - Yuriqq - 23-06-2015 18:04

@up
Racja WIN7 jest najlepszy ^^

Wysłane z cegły Core


RE: Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - Mercz - 23-06-2015 18:10

Chciałem się przenieść na WIn 10, ale nie wiem czy to nie spowolni mi bardziej komputera Wink
Cóż, może później spróbuje Wink


RE: Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - ClassAxion - 23-06-2015 19:02

Po kij mi Windows 10 jeśli to (moim zdaniem) modyfikacja nieudanej 8 z (moim zdaniem) 7 - czyli (moim zdaniem) najlepszym Windowsem. Co z tego że dają za darmo jeśli są kafelki czyli (moim zdaniem) coś co nie pasuje do komputerów stacjonarnych, (moim zdaniem) powinni te kafelki wyrzucić do Windowsa Phone i go bardziej ogarnąć a nie wypuszczać miliony aktualizacji które i tak nie mogą się zainstalować Xpokerface


RE: Windows 10: Jak będzie wyglądała reinstalacja systemu? - Loris - 24-06-2015 21:19

Windows 7 najlepszy.