Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik motywacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik motywacyjny (/Temat-Dziennik-motywacyjny-115511)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 13-06-2015 15:27

Kolejny dzień i kolejne kliki. Ale żeby nie było nudno, zacząłem pracę nad stroną pod Trafficmonsoon.

Stan konta:

[Obrazek: screen_sobota.png]

Jeszcze z 6 dni i dojdzie kolejna paczka. :-)

Jeżeli chodzi o wspomniane prace nad stroną, to na razie opłaciłem domenę, postawiłem prostą stronę, wybrałem szablon i napisałem pierwszy tekst.

Najbliższe plany związane ze stroną: dorobić z 3-4 podstrony (opis programu, kontakt, porady), dopracować szczegóły motywu, dorzucić jakieś zdjęcia, podpiąć blog, założyć fanpage i wystartować z kampanią w Google AdWords. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. :-)


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 14-06-2015 15:26

Jeżeli chodzi o stronę o tematyce TM, dodałem podstronę z opisem programu i podpiąłem blog + zamieściłem pierwszy wpis.

Aktualny stan konta prezentuje się następująco:

[Obrazek: konto_niedziela.png]

A jeżeli ktoś chciałby zarejestrować się z mojego linku i otrzymać atrakcyjny bonus, to zapraszam. :-)

https://trafficmonsoon.com/?ref=amb8


RE: Dziennik motywacyjny - skocznowaty - 15-06-2015 15:06

super obseruję Wink POWODZENIA


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 16-06-2015 17:45

Dzięki :-)

Wczoraj nie dałem rady już wrzucić nic do dziennika, to dzisiaj taki podwójny. ;-)

Od ostatniego wpisu uzbierało się trochę na koncie + polecony zakupił AdPacka, dlatego dopłaciłem 10 dolarów i kupiłem piątą paczkę.

[Obrazek: poniedzialek_wtorek.png]

Co do strony, to ogarniałem wczoraj drobne poprawki w layoucie.

___
Rejestracja z mojego linku + bonus. Zapraszam. :-)

https://trafficmonsoon.com/?ref=amb8


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 17-06-2015 18:27

Skończyłem pierwszy etap prac nad stronką. Jak tak teraz patrzę, to mogłem ogarnąć całość w godzinę, ale w sumie nie mogłem się zebrać. ;-)

Jeszcze tylko drobne szlify i wrzucę ją na dniach na forum.

Aktualny stan konta wygląda następująco:

[Obrazek: konto_sroda.png]

Ustaliłem sobie wstępnie, że pierwszej wypłaty dokonam przy dziesięciu paczkach, czyli gdzieś pod koniec przyszłego miesiąca. :-)


RE: Dziennik motywacyjny - full2000 - 19-06-2015 17:03

Widzę coraz więcej ludzi interesuje się TM. Powodzenia!


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 19-06-2015 23:58

Dzięki! :-)

Ja w sumie dołączyłem niedawno, bo szukałem czegoś nowego.

Były chwilowe problemy z naliczaniem, dlatego serwis doliczył użytkownikom bonusowe $. Do tego przybyło trochę linków do wyklikania, a reszta to standardowe naliczanie.

[Obrazek: stan_konta_piatek.png]

Najbliższy cel: kupić szóstą paczkę we wtorek lub środę.


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 20-07-2015 17:00

Witam ponownie :-)

Chwilowo nie udzielałem się w temacie, bo nie chciałem ciągle wklejać screenów, na których niewiele się dzieje. W międzyczasie dołączyłem do mypayingads.com.

Dokonałem pierwszych wypłat w obu systemach, ale na razie jest to tylko niewielka część wkładu. Ważne jednak, że obie doszły, z TrafficMonsoon mega szybko, a z MPA tylko trochę dłużej.

TrafficMonsoon

Aktywne paczki: 10

MyPayingads

Aktywne paczki: 100 + 14

Postanowiłem też na nowo spróbować swoich sił w skracaniu, tym razem w oparciu o własną stronę. Przerobiłem nieużywaną stronkę na serwis ze zdjęciami kobiet. Na dodawanie nowych treści chcę poświęcać tylko kilka minut dziennie. Pierwsze efekty już są, chociaż bardzo skromne. ;-)

Shorte.st

$0.00635


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 25-07-2015 21:54

TrafficMonsoon

Aktywne paczki: 10

Tutaj niewiele się zmieniło, dokupiłem co prawda jedną paczkę, ale jedna z wcześniejszych dobiegła końca.

MyPayingads

Aktywne paczki: 100 + 28

Czternaście paczek drugiego poziomu do przodu. :-)

Shorte.st

$0.03329

Sporo do przodu. ;-) W dodatku bez promowania stronki i dodawania nowych treści.

Plany na najbliższe dni: do końca miesiąca reinwestycje, co przełoży się na jakieś 11-12 paczek w TM i 18 w MPA. Jeżeli chodzi o Shorte.st, chcę każdego dnia dodawać dwa nowe wpisy do stronki połączonej z programem.


RE: Dziennik motywacyjny - amb - 27-07-2015 22:08

TrafficMonsoon

Aktywne paczki: 10

Ale z samego rana dojdzie 11.

MyPayingads

Aktywne paczki: 100 + 35

Kilka paczek do przodu, do tego jeden z poleconych zainwestował kilkadziesiąt dolarów. :-)

Shorte.st

$0.03784