Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIE] Baza mailingową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [KUPIE] Baza mailingową (/Temat-KUPIE-Baza-mailingowa-115474)



[KUPIE] Baza mailingową - sheko12 - 07-06-2015 13:59

1.Nazwa przedmiotu : Baza mailingowa
2.Opis przedmiotu: Kupie baze z minimum 100 rzetelnych Polskich maili, chciałbym, aby te maile były w jakiś sposób zweryfikowane, nie mogą pochodzić od kont fikcyjnych, jak i chciałbym, aby też zbytnio nie były nadużywane w celach wysyłki ofert z sub SMS itp. Jestem gotów zapłacić za godne 100 maili (lub więcej) mogą one pochodzić od waszych baz stron internetowych, for czy różnego typu serwisów, nawet i rozrywkowych, aczkolwiek bardziej interesowałby mnie przedział wiekowy wyższy niż 17 lat.
UWAGA! mam swoje sposoby którymi sprawdzam jakość maili, proszę o rozsądne propozycje.
4.Kontakt : Możecie pisać na PRIV, lub E-mail: [email protected], ewentualnie GG: 38069076
5.Cena : Do ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : nie ma znaczenia, preferuje przelew tradycyjny/PayPal/doładowanie SMS i inne sposoby płatnicze.


RE: [KUPIE] Baza mailingową - Cavedi - 07-06-2015 18:42

Posiadam bazę 256 tyś emaili, polskich aktywnych. Używana do mailingu.

Ktoś chętny, zapraszam.


RE: [KUPIE] Baza mailingową - sheko12 - 07-06-2015 22:12

Chciałbym dodać, że interesuje mnie minimum 100/1000 maili, nie więcej, gdyż testuje pewny system i chce sprawdzić, czy zda egzamin, dlatego nie chce przepłacać i mieć setki tyś maili które mogą okazać się zbędne.

Zapraszam do kontaktu Wink


RE: [KUPIE] Baza mailingową - evenixx - 07-06-2015 22:15

mam troche maili odezwe sie jutro Wink


RE: [KUPIE] Baza mailingową - Cavedi - 08-06-2015 14:58

Mogę odsprzedać ustalona ilość adresów.


RE: [KUPIE] Baza mailingową - sheko12 - 08-06-2015 15:56

Nieaktualne kupiłem już od jednej osoby 700 maili.

Osoby, które do mnie napisały, będą zemną w kontakcie, gdy będę potrzebował ich więcej, z pewnością napisze Wink

Dziękuję Smile


[KUPIE] Baza mailingową - Roben - 08-06-2015 20:09

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.