Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa (/Temat-Konta-bankowe-pozyczki-pozabankowe-Czyli-dobra-kasa-115342)



Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - LodzioMiodziox - 05-06-2015 17:01

Witajcie,mam dla was na prawdę korzystną ofertę.. Mam tutaj prawie wszystkie banki ,za założenie konta w którymś dostaję kasę.. Tak samo jest z pożyczkami.. Dostajecie 50 % z otrzymanej stawki przeze mnie .. Smile Uprzedzam że jeśli np konto zrobicie w czerwcu to pieniążki otrzymujecie w lipcu ponieważ serwis tak wszystko wypłaca.. Pozdrawiam

Alior Bank,konto osobiste - 25 zł
T-Mobile,konto osobiste - 20 zł
Asa Kredyt,pożyczka pozabankowa - 25 zł
Bank Millennium,konto osobiste - 30 zł
Bank Zachodni WBK,konto osobiste- 20 zł
BPH,karta kredytowa - 35 zł
CitiBank,konto osobiste - 40 zł
CitiBank,karta kredytowa - 40 zł
CitiBank,karta kredytowa Simplicity - 50 zł
Credit Agricole,konto osobiste - 25 zł
Ekspres Kasa,pożyczka pozabankowa - 20 zł
Extraportfel,pożyczka pozabankowa - 20 zł
mBank,konto osobiste - 40 zł
PKOBP,konto osobiste - 35 zł
Raiffeisen Bank,konto wymarzone - 40 zł
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW lub gg 50765590.. Jak coś mam jeszcze więcej ofert Smile


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - Lamojednorożec - 05-06-2015 17:07

@[LodzioMiodziox] A dlaczego ktokolwiek miałby to robić przez Ciebie?

Uwaga, każdy kto wszedł tutaj i jest zainteresowany - możesz zarobić więcej w tym temacie tą sama metodą http://zarabiam.com/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - LodzioMiodziox - 05-06-2015 17:09

Bo dostanie pieniążki,a konto może po tygodniu zamknąć


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - Lamojednorożec - 05-06-2015 17:12

Więc wyjaśnij mi jaka to różnica w porównaniu z tematem Pana Inwestora~


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - LodzioMiodziox - 05-06-2015 17:13

Pana Inwestora ? nie rozumiem


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - Lamojednorożec - 05-06-2015 17:18

Inaczej. Pan Inwestor [autor tematu, który tutaj zalinkowałem] przedstawił sposób jak zakładać konta bankowe i mieć cały hajs, a nie tylko tyle, co Ty innym oddasz za to. On pokazuje sposób jak zdobyć 100%, a Ty jak zdobyć jakieś 50%. Czym to się różni poza tym, że Ty na nich też zarobisz i oni zarobią ogółem mniej?


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - LodzioMiodziox - 05-06-2015 17:33

Nie rozumiem czemu prowadzi ta dyskusja Wink Kto chce ten zakłada konta z mojego linku,dostaje pieniążki i tyle. Proste


RE: Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - erner - 05-06-2015 17:34

Spokój! Każdy orze jak może! To normalne - a ty "Lemojednorożec" zamiast się czepiać innych zajmij się swoim zarabianiem. Jak ktoś chce zarobić więcej to niech OGARNIA!


Konta bankowe/pożyczki pozabankowe-Czyli dobra kasa - surfer0700 - 21-07-2015 22:21

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.