Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! (/Temat-Od-Zera-Do-Tradera-w-5-miesiecy-115315)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Maersk - 08-06-2015 19:20

Tak w ogóle to przepraszam że zaśmiecam Ci temat, ale nie ma sensu go zakładać specjalnie po to żeby wrzucić dwa zdjęcia i jakieś wypociny.


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Noozer - 08-06-2015 19:23

(08-06-2015 19:20)Maersk napisał(a):  Tak w ogóle to przepraszam że zaśmiecam Ci temat, ale nie ma sensu go zakładać specjalnie po to żeby wrzucić dwa zdjęcia i jakieś wypociny.

Rozumiem, nie ma sprawy Wink


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - MaLiN - 09-06-2015 13:35

(08-06-2015 19:14)Maersk napisał(a):  Też testowałem RSI Premium, ale wpadłem ostatnio na swój autorski pomysł.
Testuję strategię , która jak na razie wygląda znakomicie, jednak gram nią dopiero trzy dni - wszystkie na plus.
W zamiarach jest granie opcji 5 minutowych, ale tak sam dla siebie sprawdzam siłę chwilowego trendu kilkoma opcjami 60 sekundowymi czyli tak zwane agresywne granie i jak na razie jestem zaskoczony skutecznością minutówek.

Skuteczność opcji 5 minutowych (mój zamierzony cel)
Zagranych opcji: 7
Wygranych: 6
Przegranych: 1


Skuteczność wszystkich zagranych opcji
Zagranych opcji: 40
Wygranych: 29
Przegranych: 4
Remisów: 5
Anulowanych: 2 (obie weszły, ale anulowane)


[Obrazek: image.jpg]


[Obrazek: image.jpg]

Czasami się właśnie dziwię, że ludzie szybko rezygnują z opcji, bo strategia którą znaleźli nie działa Lol A to właśnie chodzi o to, aby samemu dopasować/zmodyfikować albo stworzyć strategie dla samego siebie. Wiadomo, że i tak większość woli iść na łatwiznę, ale mam pełen szacunek do osób, które same tworzą strategie (szczególnie na podstawie wskaźników). Akurat ja nie jestem w tym dobry, ale naprawdę te osoby mają upór, bo sporo czasu zajmuje im same testowanie, dobieranie odpowiednich parametrów, a to też nie jest takie proste jak się wydaje. Trzeba być zdeterminowanym, aby coś takiego osiągnąć. Ale jak widać są takie osoby, które to potrafią. Naprawdę podziwiam! Wink


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Maersk - 09-06-2015 13:58

Ja do osób które szybko rezygnują nie należę i chyba się o tym przekonałeś MLN jak jeszcze w październiku ubiegłego roku Cie męczyłem wiadomościami Tongue i czasem męczę do teraz Smile
Niestety taki już jestem, że jak się uprę to próbuję próbuję i próbuję. Może to i dobrze, a może źle bo nie raz się na tym sparzyłem.


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Noozer - 09-06-2015 14:34

Dzień 3

Eh, no co tu dużo mówić Sad
Opcje :
[Obrazek: wv5x5n.jpg]
Wygrane : 2
Przegrane : 5
Zysk : -106.80 zł

Stan konta : 1014.78 zł


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Critical - 09-06-2015 18:39

Porażki się zdarzają. Jutro będzie lepiej. Nie graj tą strategią po południu.


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Noozer - 09-06-2015 19:22

(09-06-2015 18:39)Critical napisał(a):  Porażki się zdarzają. Jutro będzie lepiej. Nie graj tą strategią po południu.

W jakich ramach czasowych polecasz ?
Wieczór i rano ?


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Critical - 09-06-2015 20:05

Rano najlepiej, czasem wieczorem jeżeli rynek jest w miarę spokojny. Ale to tylko moje spostrzeżenia. Grałem w róznych godzinach i trafność najlepiej sprawdza się rano. Nie bierz pod uwagę tego co mówię gdy jest ważne wydarzenie ekonomiczne z rana, bo wtedy cały plan idzie do kosza.


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - Noozer - 10-06-2015 18:59

Dzień 4

Dzisiaj nie tradowałem nic, ze względu na to , że jutro mam egzamin praktyczny E12 Wink


RE: Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! - autoshot38 - 10-06-2015 22:00

Ja jutro E.13 Smile