Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy ScroX'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy ScroX'a (/Temat-Typy-ScroX-a-115252)

Strony: 1 2


Typy ScroX'a - ScroX - 04-06-2015 13:07

"Bukmacherski Dziennik"
Początkującej osoby w typowaniu zakładów sportowych

Typowanie
Moje początki z bukmacherką postanowiłem jasno określić, albo się do tego nadaję i będę potrafił coś z tego zarobić albo nie, dlatego postanowiłem wpłacić określoną kwotę i ją powiększać, jeżeli się nie uda i stracę całość zakończę swoją przygodę. Kwota od której zaczynam nie jest wysoka, i zwiększać jej nie będę. Mam nadzieję że wyjdzie z tego całkiem fajny temacik i będzie dobrze ! Smile

Mój bukmacher to expekt.com

Stan konta początkowego to - 30 zł.
[Obrazek: zkhk5g.png]

Typy Sportowy na dzień 4.06.2015

Finał Pucharu Ukrainy - Piłka Nożna
Dynamo Kijów - Szachtar Donieck (1) Kurs - 2.40.
Kwota zakładu - 5 zł
Możliwa wygrana - 12 zł



RE: Typy początkującej osoby. - luki89 - 04-06-2015 13:09

Powodzenia!

W takim roku też tak grałem, wpłaciłem 15 złoty i po kilku tygodniach było już ponad 1000 złotych tylko później coś mi odbiło i postawiłem wszystko na jedne mecz i przegrałem :/

Ale będę obserwował Twoje dokonania Big Grin


RE: Typy początkującej osoby. - ScroX - 04-06-2015 13:36

Może pora wrócić ? wpłacić znów 15 zł i działać ? Smile
Dzięki wielkie, mam nadzieję że się uda Smile


RE: Typy ScroX'a - zon - 04-06-2015 18:04

Życzę, abyś z tych kilku dyszek zrobił ładną sumkę, a ten temat żeby się rozwijał w jak najlepszym kierunku Wink
Powodzenia!


RE: Typy ScroX'a - ScroX - 04-06-2015 21:05

No niestety ale początek mojej przygody z obstawianiem meczy mi nie wyszedł. Ten mecz do porywających nie należał.
[Obrazek: 2eg4dnk.png]

Oby jutro los się do mnie uśmiechnął Smile

Początkowy stan konta : 30 zł
Obecny stan konta : 25 zł
Saldo : -5 zł


RE: Typy ScroX'a - N3way - 04-06-2015 22:00

Jutro, ewentualnie w nocy? Ciekawy mecz w NBA, wręcz arcy ciekawy - Curry kontra LeBron, to będzie widowisko i można w sumie się pokusić o jakieś kto więcej pkt rzuci itp. Nie stawiałem osobiście na to kto wygra, bo kurs na Golden zdecydowanie nie adekwatny do rangi meczu. Oczywiście powodzenia! Sam zacząłem obstawiać od czerwca i również liczę na wyjście z tego na +, damy radę. Cool


RE: Typy ScroX'a - ScroX - 05-06-2015 14:12

No w sumie nie zainteresowałem się koszem ale chyba muszę Big Grin

Typy Sportowy na dzień 5.06.2015

Ekstraklasa - Piłka Nożna

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko Biała (X) - Kurs 3,75 - Stawka 5 zł. - Możliwa wygrana 18,75 zł
Piast Gliwice - Cracovia Kraków (2) - Kurs 2,90 - Stawka 5 zł - Możliwa wygrana 14.50 zł
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz (1) - Kurs 3,40 - Stawka 5 zł - Możliwa wygrana 17 zł



RE: Typy ScroX'a - zjadamkredki - 05-06-2015 14:16

Obstawiasz ekstraklasę ? Rolleyes
Brawo za odwagę Smile

Ciężkie mecze do obstawienia według mnie, bo tu po prostu nie da się przewidzieć co się wydarzy, zwłaszcza, że nadal nie wiadomo kto spadnie z przedostatniego miejsca Big Grin


RE: Typy ScroX'a - ScroX - 05-06-2015 14:55

Cholercia własnie wiem, ale postanowiłem że polecę na chybił trafił , wystarczy że jeden mecz wejdzie a nie będę stratny Wink


RE: Typy ScroX'a - ScroX - 05-06-2015 22:37

Wyniki (5.06.2015)

Nie ma złe Wink Oby jutro tez było na plus Wink

[Obrazek: b89y7a.png]

Skuteczność - 66,6 %

Początkowy stan konta : 30 zł
Obecny stan konta : 41,50 zł
Saldo : 11,50 zł