Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) (/Temat-Szukam-jakichs-ciekawych-tytulow-do-pogrania-115206)

Strony: 1 2 3 4


Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - Adriano42 - 03-06-2015 15:16

Witam, już kiedyś zakładałem podobny temat, ale teraz raz jeszcze proszę o podanie tytułów gier Smile Jednak tym razem bardziej sprecyzuje swoje poszukiwania Big Grin

Cóż, więc szukam gier o tematyce horrory, akcji, strzelaniny, survival i skradanki. Oczywiście nie chce aby to wszystko było w jednej grze Idea Gry z maksymalnie 2014 roku, wymagania nie grają roli byle nie nowsze niż 2014 Big Grin

Kilka tytułów ode mnie polecanych, a także żebyście Wy mi ich nie polecali bo już w nie grałem: Silent Hill, PayDay, FIFA, PES, Outlast, CS, Far Cry, Hitman, Assasins Creed i chyba tyle Smile

Ciekawe propozycję będę nagradzał reputkami Smile Pozdrawiam.


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - NawiedzonyDom - 03-06-2015 15:21

Wiedźmin polecam Big Grin


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - luki89 - 03-06-2015 15:23

Wiedźmin cała seria, the last of us, gta, cs;go, cs1.6, Assassin's Creed, Outlast i dużo by wymieniać Smile


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - xRevolution - 03-06-2015 15:24

Swat4 :-)


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - Adriano42 - 03-06-2015 15:25

Dzięki za odpowiedź NawiedzonyDom, zerknę grę napewno Smile

Luki89, prosiłem aby nie wymieniać tytułów które ja podałemIdea

XRevolution, dzięki, ale grałem. Mimo to reputek Smile


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - xRevolution - 03-06-2015 15:27

Hmm... Amnesia, Penumbra, Gothic Tongue


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - Adriano42 - 03-06-2015 15:30

(03-06-2015 15:27)xRevolution napisał(a):  Hmm... Amnesia, Penumbra, Gothic Tongue

Heh, Gothica mam już dawno za sobą, bardzo spodobał mi się G2+Noc Kruka, Amnesia nie przypadła mi do gustu ze względu na to iż nie lubie gier horror w klimacie średniowiecza. Co do Penumbry grałem w jedną część i naawet mi się podobała jednak niemam większej ochoty na inne Undecided

Dzięki za kolejne propozycję Smile Liczę na następne tytuły od każdego Jerk


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - xRevolution - 03-06-2015 15:37

Alone in The Dark, F3ar, Lucius, Painkiller, Dead Space, Dead Island, Bloodbourne, Five nights at Freddies, CALL of Duty, Call of Juarez, Battlefield. Tak nagle te tytuły mi się przypominają ( jestem graczem Big Grin ) Jerk2

Jak Ci się spodoba jakaś to pisz Tongue


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - Adriano42 - 03-06-2015 15:41

xRevolution, Painkillera znam ale dzięki. Call Of Duty także, dobra gra. Battlefielda też Smile Five nights at Freddies no cóż, grałem w tą grę jakieś 5 minut, na tyle mnie "wciągneła". Polecił mi ją znajomy twierdząc, że jest to dobry horror, okazało się (przynajmniej dla mnie) że to zwykły przereklamowany badziew, który nie wiem czy wystraszył by dziecko z podstawówki oczywiście bez obrazy dla fanatyków tejże gry. Reszty nie znam, ale będę miał zamiar poznać Wink Dzięki. Oczekuje na kolejne propozycję, pozdrawiam.


RE: Szukam jakichś ciekawych tytułów do pogrania :) - evenixx - 03-06-2015 15:42

Polecam gry z serii "Risen" Big Grin