Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) (/Temat-Pare-pytan-o-zarabianie-na-mmo-goldy-itemy-115186)

Strony: 1 2


Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - v47 - 03-06-2015 09:39

czy ktoś sprzedaje goldy na stronie typu g2g.com i podobnych?
i czy trzeba sie namęczyć nad zebraniem goldów? nie siedze wogóle w takich grach
jeśli ktoś może sie podzielić radami dotyczącymi takiego zarabiania, z chęcią wysłuchamSmile


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - Lamojednorożec - 03-06-2015 10:20

Czytając nazwę tematu myślałem, że masz na myśli walutę w grze Lol


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - v47 - 03-06-2015 10:22

w sumie to chyba jest waluta w grze, tylko że mnie interesuje prawdziwa kasa z takich gierSmile


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - mamrocik - 03-06-2015 12:25

Sprawa jest prosta , powiem Ci z doświadczenia. Bez bot do gier początkowo ciężko jest coś zarobić. Wiadomo mały lvl to i nie natrzaskasz kasiorki Lol . Na przykładzie Tibi , grając około 1-2 miesiąca , można już zbierać profit i sprzedawać na allegro pieniążki , a popyt jest spory . Sprawdź najlepsze MMO i popatrz ile są warte na allegro poszczególne itemki czy kasiorka.


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - v47 - 03-06-2015 12:45

chyba spróbuje tibie, bo wow troche kosztuje a nie wiadomo czy ktoś bedzie chciał tak odrazu kupić, dlatego wolałbym jakieś serwisy skupujące zamiast allegro
w życiu bym nie pomyślał że kiedyś bede chciał grać w tibieTongue

a te boty są trudne do ogarnięcia i czy łatwo dostać za nie bana?

pare razy nawet mnie banowali za boty w shotterach, gdzie nawet ani jednego nie używałemTongue


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - mamrocik - 03-06-2015 12:52

Boty to najmniejszy problem Tongue . Są boty niewykrywalne lecz kosztują, chyba że znajdziesz gdzieś KRAKA Jerk . Wytrwaj miesiąc klepania potworków i nie przestrasz się grafiki Xpokerface .


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - v47 - 03-06-2015 13:21

właśnie kanciastośc mnie przeraża, chociaz na mój słaby sprzęt to zaletaSmile


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - mamrocik - 03-06-2015 13:23

Zapraszam na mój świat Xpokerface ( Antica ) , wspomogę w ciężkich początkach Smile. Jak coś PW Big Grin


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - v47 - 03-06-2015 13:56

spoko dziękiSmile


RE: Pare pytan o zarabianie na mmo(goldy, itemy) - szeldo123 - 04-06-2015 06:46

(03-06-2015 12:25)mamrocik napisał(a):  Sprawa jest prosta , powiem Ci z doświadczenia. Bez bot do gier początkowo ciężko jest coś zarobić. Wiadomo mały lvl to i nie natrzaskasz kasiorki Lol . Na przykładzie Tibi , grając około 1-2 miesiąca , można już zbierać profit i sprzedawać na allegro pieniążki , a popyt jest spory . Sprawdź najlepsze MMO i popatrz ile są warte na allegro poszczególne itemki czy kasiorka.

Warto wspomnieć o tym ze obecnie najlepszy BOT do tibi jest juz wykrywalny. Coraz częściej sypia sie bany i to nawet na początkowych lvlach. Ceny CC wciąż maleja, kont juz nikt nie chce kupywac.