Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o szybkie dobicie 6$ na PPI. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie o szybkie dobicie 6$ na PPI. (/Temat-Pytanie-o-szybkie-dobicie-6-na-PPI-115170)



Pytanie o szybkie dobicie 6$ na PPI. - Vanquer - 02-06-2015 21:03

Witam!
Chciałem się Was zapytać, czy znacie jakieś skuteczne sposoby na dobicie 6$ na PiB, gdyż zostawiłem ten serwis na jakiś czas i teraz postanawiam wrócić po moje pieniądze. Big Grin Ściągałem filmy, obrabiałem dodawałem lajki z addmefast, ale to na nic. Youtube mi tak czy siak blokował filmy. Macie jakieś rady? Z góry uprzejmie dziękuję. Smile


RE: Pytanie o szybkie dobicie 6$ na PPI. - egnaro - 03-06-2015 14:06

Kiedyś sprawdzalo się komentowanie filmów z hackami podając swój link ppi jako alternatywny download, nowszą wersję lub coś podobnego. Oczywiście link musisz zamaskowac bo często komentarze z linkami są traktowane jako spam i zostają niewidoczne. Najlepiej przepuścić link ppi przez skracacz i dodać go w poście na G+ i w komentarzu dodać link do tego wpisu. Dodatkowo skomentujac i zlapkując z kilku kont poprawisz jego pozycję.