Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore – Rekrutacja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore – Rekrutacja ! (/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 20-06-2015 16:02

Wiem, że się podliże ale przecież każdy ma wybór czy skorzystać z pomocy mentora czy też nie. Nikt nikogo nie zmusza, i to jest oczywiste, że żaden mentor nie da jakiejś swojej niszy z której wyciąga 1 000 zł dziennie bo gdyby ktoś wtedy go oszukał to jedynie mentor mógłby mieć pretensje do samego siebie więc wypadałoby jednak pokazać i udowodnić, że jest się osobą godną zaufania i z czasem (tak mi się wydaje) mentor będzie się dzielił coraz cenniejszymi poradami.

Ale Panie Arku serio ktoś po 2 godzinach pisał, że mu się hajs nie podoba i rezygnuje? XD Lol


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - selfie - 20-06-2015 16:07

@[badi1992] To chyba nie rozumiesz sensu Mentora> Ucznia bo to nie polega na zasadzie "Dam Ci niszę" a na pokazaniu sposobów które pomogą zarabiać Ci regularnie, wytłumaczyć kwestie techniczne czy postawić pierwsze kroki w subach. Gdyby było tak jak mówisz to każdy głupi z pierwszą lepszą niszą mógłby być mentorem a tak nie jest Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 20-06-2015 16:12

No ja właśnie napisałem, że MENTOR NIE DA NISZY NA KTÓREJ WYCIĄGA NIEZŁĄ KASĘ tylko wraz ze zdobywaniem zaufania ucznia będzie dzielił się coraz to cenniejszymi poradami na temat zarabiania Big Grin


Ps. Zresztą to zależy i tak od mentora, nikt nikomu nie zabroni przecież aby dzielił się swoimi niszami. Czyż nie? Wink


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - selfie - 20-06-2015 16:25

Pytanie tylko po co miałby to robić? Lol


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - badi1992 - 20-06-2015 16:48

Wiesz, niektórzy ludzie widząc gotowy wynik w jakimś działaniu matematycznym sami są w stanie dojść skąd się on wziął bez pomocy innych, tak samo może być z subami Big Grin

Tak tylko napisałem, nie mówię, że taki sposób miałby być lepszy czy gorszy. Nie jestem mentorem. Już nie spamuje, Arek napisał co miał napisać i koniec Tongue


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Damascenonn - 20-06-2015 16:56

(20-06-2015 16:02)badi1992 napisał(a):  Ale Panie Arku serio ktoś po 2 godzinach pisał, że mu się hajs nie podoba i rezygnuje? XD Lol

Nie jestem Panem Arkiem, ale tak, jeden z refow stwierdzil ze nikt nie jest mu potrzebny do pomocy. Chociaz ja po jego statystykach widzialem co innego Smile

I tu sie mylisz znow, ja daje swoje nisze moim uczniom chociaz z czasem dla osob ktore wykaza sie bede oferowal ciekawsze opcje wspolpracy. Wiem ze oni wykorzystaja je w odpowiedni sposob. No i raczej nie beda ryzykowac swoim kontem, poniewaz 1 wyniesiona nisza to ban na leadmore i zablokowanie wyplat, brak mozliwosci dolaczenia w przyszlosci.

Jeszcze chcial bym sie odniesc do tego czy mentor jest potrzebny czy tez nie.
Dla poczatkujacych na pewno, jak i dla tych ktorzy juz cos zarabiaja.
Przykladowo ja nie nauczam facebookow czy innego spamu, a SEO, zarzadzania stronami. A z tego co widze nie wielu z uzytkownikow zarabia na subach na stronie, a wielu by chcialo.


Na koniec chcial bym przeprosic wszystkie osoby ktore odrzucilem sprobojcie w nastepnej turze (podania byly ciekawe i ciezko bylo wybrac ). Jezezli juz piszecie podanie to napiszcie cos wiecej o sobie niz, "witam zachecam do wspolpracy" I nie przyjmuje osob ktore sa nastawione na krotko terminowa wspolprace (czyt. wakacje, ferie )


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - hunterpl444 - 20-06-2015 18:36

Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 18:56

(20-06-2015 18:36)hunterpl444 napisał(a):  Kochani wszyscy czytali wypowiedz Pana Arka i popieram w 100%. Każdy z mentorów ma was nauczyć stałych zarobków. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie w kilka dni. Powiem tak ja siedzę w subach 1,5 roku i zarabiam tyle miesięcznie co najniższa krajowa przez rok (nie kiwnąć palcem na oko 12 x 1300 chyba Big Grin). Jeżeli ktoś myśli że Menotr na dzień dobry powie wam tu i tak mylicie się. Mamy was ukierunkować pokazać, nauczyć a dla najlepszych sam obiecałem że zdradzę nisze na których będziecie zarabiali kilka lat.
Z tego co piszecie ja wam mam zdradzić wszystko w tydzień gdzie ja do tego dochodziłem 1,5 roku ucząc się na własnych błędach. Jeżeli myślicie tak nie składajcie podań to nie akcja charytatywna zgłosiłem się do programu żeby przekazać moją wiedzę i czerpać z tego dodatkowe korzyści nie ma co ukrywać. Ale mentorzy zostali po to wybrani z kilkudziesięciu zgłoszeń żeby was nauczyć STAŁYCH ZAROBKÓW a nie jednorazowych nisz. Pamiętajcie że my Mentorzy będziemy dążyć do tego żebyście zarabiali coraz więcej i regularnie to też nasza prowizja z tego płynie.

Zgadzam się z tobą potrzeba czasu na naukę
A tak pozatym niezła sumka Smile


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - Kurus92 - 20-06-2015 19:00

Gdzie można zobaczyć,czy się dostaliśmy ,,pod skrzydła" mentora?


RE: Leadmore – Rekrutacja ! - PaidMoney - 20-06-2015 19:01

(20-06-2015 19:00)Kurus92 napisał(a):  Gdzie można zobaczyć,czy się dostaliśmy ,,pod skrzydła" mentora?

Dostaniesz email na pocztę ja przynajmniej dostałem