Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play Mix - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Play Mix (/Temat-Play-Mix-115069)



Play Mix - Mark1010 - 31-05-2015 23:04

Część wszystkim. Takie coś mi do głowy wpadło i chce z Wami skonsultować. Mam modem USB z Playa. Teraz wziąłbym jakiegoś smartfona w Play Mix czyli 24 doładowania po 60 zł. Karta w modemie ma opcję " Internet bez limitu przez miesiąc " za 45 złotych. Czy da sie jakos " przenieść " te 45 zł z karty w Mixie na kartę w modemie ? Zostawałoby mi 15 zł na rozmowy w fonie a to by wystarczyło. No i neta bez limitu w kompie bym miał. Dzieki za podpowiedzi.


RE: Play Mix - Loris - 07-06-2015 09:22

Raczej się nie da.


RE: Play Mix - LordBeaK - 07-06-2015 09:29

Masz Play Online na Karte? Kiedys to bylo za darmo Sad . Nie da sie. Da sie przenosix tylko miedzy kartami abonamentowymi.


RE: Play Mix - dobrydiler - 07-06-2015 18:38

Ale zawsze możesz zamówić darmowe startery Smile


RE: Play Mix - rachman - 07-06-2015 19:34

Z karty na kartę nie przelejesz z tego co wiem kasy. W smartfonie masz pewnie opcję routera i wifi więc włączyć opcję routera w smartfonie i ciągnąć net na kompie Wink Spróbuj. Bateria krócej będzie trzymać w fonie, modem zbędny będzie ale net wykorzystasz na kompie.