Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! (/Temat-Patch-GTA-V-pojdzie-Ci-na-starym-komputerze-114980)

Strony: 1 2 3


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Matixio - 11-07-2015 00:48

A czy jest szansa u mnie na pogranie na moim pc??

Karta graficzna - Nvidia GeForce 450 GTS
Procesor - Intel Core 2 Duo 2x2.67 GHZ
Ram - 6gb


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Victoremque - 12-07-2015 22:36

(11-07-2015 00:48)Matixio napisał(a):  A czy jest szansa u mnie na pogranie na moim pc??

Karta graficzna - Nvidia GeForce 450 GTS
Procesor - Intel Core 2 Duo 2x2.67 GHZ
Ram - 6gb

Ogólnie to gra powinna Ci chodzić normalnie na minimalnych gdyby nie ten procesor Wink Można próbować z patchem. GTA V ma bardzo dobrą optymalizację, więc jeżeli grafika nie będzie powodować bólu oczu to jest możliwość na płynne działanie z modem, chociaż procesor może powodować przycięcia. Po za tym pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony Nvidia zrobione pod GTA V.


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Tony997 - 01-09-2015 15:13

W kwestii tego moda zmniejszającego wymagania gry, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć a w jaki sposób wrzucić tego moda żeby działał, w tych sprawach jestem ciemny, proszę o pomoc ! Smile


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Victoremque - 02-09-2015 01:59

(01-09-2015 15:13)Tony997 napisał(a):  W kwestii tego moda zmniejszającego wymagania gry, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć a w jaki sposób wrzucić tego moda żeby działał, w tych sprawach jestem ciemny, proszę o pomoc ! Smile

Wszystko jest napisane w plikach readme.txt w paczce z modem, należy wejść w linki podane w tym dpkumencie tejstowym i robić wszystko zgodnie z instrukcją, niestety pliki readme.txt są po angielsku, ale nawet jak się nie zna angielskiego to można się domyśleć o co chodzi. Osobiście nie instalowałem zmniejszania tekstur trawy, szkła itd. tylko podmieniałem ustawienia.


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Tony997 - 02-09-2015 08:56

Ok, dzięki za jakieś tam podpowiedzi, postaram się to jakoś ogarnąć Wink


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - jasieeks - 22-11-2015 09:43

A ktoś się wypowie czy uciągnie mi?
Dokładnego modelu procesora nie pamiętam ale:
i5 2.7 ghz
gtx 840m
4 gb ram


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Victoremque - 22-11-2015 19:46

@jasieeks: Może trochę brakować RAMu i nie wiem ile rdzeni/wątków ma procesor. Mam gorszego laptopa od parametrów które podałeś (tylko mam 8gb RAM) i bez patcha wyciąga mi około 30 FPS. Zawsze możesz pobrać GTA V i sprawdzić- w ciągu 24 h jest wszystko legalnie.


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - Raster96 - 22-11-2015 19:52

@[jasieeks]
Ja ostatnio z ciekawości odpaliłem GTA na swoim słabym PC i okazało się, że da się grać.
i3 2120, 8 gb ramu, Radeon 6570 - średnie ustawienia - praktycznie nie spada poniżej 30 FPS.

Teraz sobie gram na tym PC, bo nie chce mi się wyciągać laptopa. Jerk


RE: [Patch] GTA V pójdzie Ci na starym komputerze! - jasieeks - 22-11-2015 20:49

(22-11-2015 19:52)Raster96 napisał(a):  @[jasieeks]
Ja ostatnio z ciekawości odpaliłem GTA na swoim słabym PC i okazało się, że da się grać.
i3 2120, 8 gb ramu, Radeon 6570 - średnie ustawienia - praktycznie nie spada poniżej 30 FPS.

Teraz sobie gram na tym PC, bo nie chce mi się wyciągać laptopa. Jerk

Nie wiem czy kupywać, chce min. 50 fps...