Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pobieranie i udostępnianie plików za punkty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: pobieranie i udostępnianie plików za punkty (/Temat-pobieranie-i-udostepnianie-plikow-za-punkty-114967)



pobieranie i udostępnianie plików za punkty - Defix24 - 30-05-2015 15:49

Witam może to nie odpowiedni dział to tego pytania, mam nadzieję że mi moderator bana nie da Tongue
Poszukuję takiego serwisu plików w którym można pobierać pliki filmy, muzykę gry itp. Nie koniecznie musi to być bez transferu pobierania.
Najbardziej by mi zależało o taki serwis w którym jest program dzięki któremu pobieram pliki i za udostępnione pliki dostaję punkty za które mogę pobierać inne pliki lub udostępniam pliki a ja zbieram punkty i mogę je wymienić na pieniądze na przelew lub po prostu bez tych punktow, znacie takie ?


RE: pobieranie i udostępnianie plików za punkty - Stworkowaty - 30-05-2015 17:55

Chomikuj? Big Grin


RE: pobieranie i udostępnianie plików za punkty - comanche - 21-08-2015 21:28

chomikuj zdecydowanieWink


RE: pobieranie i udostępnianie plików za punkty - marakesz - 23-02-2017 18:00

@Defix24 rozważ tylko czy Ci się to opłaca Smile udostępnianie czyichś plików bez zgody autora jest nielegalne i grożą za to konsekwencje prawne


RE: pobieranie i udostępnianie plików za punkty - precell - 23-02-2017 21:34

(23-02-2017 18:00)marakesz napisał(a):  @Defix24 rozważ tylko czy Ci się to opłaca Smile udostępnianie czyichś plików bez zgody autora jest nielegalne i grożą za to konsekwencje prawne

W takim razie właściciel chomika już dawno powinien w pierdlu siedzieć ;-)

A tego typu serwisów jest masa, gdzie łamie się prawa autorskie.


RE: pobieranie i udostępnianie plików za punkty - marakesz - 23-02-2017 23:01

@precell właściciel serwisu, o którym piszesz jest cwany i zrzuca odpowiedzialność na uploaderów. ma niewyobrażalne środki na najlepszych prawników, dzięki którym jeszcze funkcjonuje. na przestrzeni ostatnich lat na portalach prawniczych i różnych forach czytałem przykre historie osób, które rozpaczliwie dzieliły się swoją historią i przygodą z sądem. z sytuacji wynikało jasno, że dane identyfikacyjne uploaderów bez problemu zostały w tych przypadkach przekazane organom ścigania przez chomika.

co z tym tematem zrobi @Defix24 to już jest jego sprawa Smile


RE: pobieranie i udostępnianie plików za punkty - Lokunek - 24-02-2017 08:25

Polecam tb7.pl