Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bet-at-home nie działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bet-at-home nie działa (/Temat-Bet-at-home-nie-dziala-114846)



Bet-at-home nie działa - tomswi - 28-05-2015 14:15

Czy działa wam strona bet-at-home? Nie mogę wejść na stronę od rana.
Czy myślicie , że została zablokowana dla Polaków czy coś


RE: Bet-at-home nie działa - tt11 - 28-05-2015 14:20

Strona nie działa z powodów technicznych bo coś naprawiają. Do wieczora będzie chodzić. Wink


RE: Bet-at-home nie działa - tomswi - 28-05-2015 14:21

O, dzięki za info. Bo chciałem znów pograć trochę i myślałem, że skończyli działalność.


RE: Bet-at-home nie działa - tt11 - 28-05-2015 14:22

Nie, nie. Sam pogrywam u nich od czasu do czasu bo jedyny z nielicznych bukmacherów który nie nakłada limitów. Wink


RE: Bet-at-home nie działa - Assasinoo - 28-05-2015 14:25

Ja bym nie płakał po tym bukmacherze gdyby zamknął swoją działalność dla polaków Wink A limitów nie zobaczysz też u azjatów, polecić mogę Pinnacle - najczęściej najwyższa półka jeśli chodzi o kursy, w przeciwieństwie do baha, który zajmuje dolne lokaty ^^


RE: Bet-at-home nie działa - tt11 - 28-05-2015 14:28

Ja wiem, że pinnacle ma najwyższe kursy w sieci jeszcze większe niż bet365 ale akurat nie ma tam live także wrzucam tam kasę dopiero kiedy trzeba coś rzucić przed meczem bo inaczej to bet365 czy Unibet mi wystarcza.


RE: Bet-at-home nie działa - C4mp3R - 28-05-2015 14:35

(28-05-2015 14:25)Assasinoo napisał(a):  Ja bym nie płakał po tym bukmacherze gdyby zamknął swoją działalność dla polaków Wink A limitów nie zobaczysz też u azjatów, polecić mogę Pinnacle - najczęściej najwyższa półka jeśli chodzi o kursy, w przeciwieństwie do baha, który zajmuje dolne lokaty ^^

Dodaj, że w AKO nie wszystko można dać


Bet-at-home nie działa - Hybrid1990 - 29-11-2020 15:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.