Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer (/Temat-MAKE-MONEY-NO-VACATION-MD96-Couwer-114833)

Strony: 1 2


MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - MD96 - 28-05-2015 12:14

Witamy wszystkich!

Dziennik będzie prowadzony przez dwóch przyjaciół, mnie (MD96 - Wiktor) i mojego kumpla (Couwer - Kuba). Dziennik będziemy aktualizować rankiem. Mamy po 19 lat i ambicje zakładające taplanie się w hajsie. Lol Ja już wcześniej zarabiałem, nawet czasami więcej niż 1 lead. Cool
Zaczynamy typowo, od SUB SMS. Zarabiamy razem, nie dlatego bo to się opłaca, tylko od zawsze mieliśmy skłonności do skutecznego motywowania się. A co dwie głowy to nie jedna! A więc, lets tango!

To nasz trzeci dzień wspólnego zarabiania. Ale po kolei...

DZIEŃ 1
Ustaliliśmy że będziemy się spotykać u Kuby o 9 rano, co oczywiście nie wypaliło, ale już o 10 zabraliśmy się do pracy. Szybkie opracowanie planu i lecimy z tematem. Lapki nie najsprawniejsze, ale ważne że działają. Tworzenie kont i rozpoczynamy pierwszy, nieśmiały spam. Nasz plan zawiesiliśmy na ścianie wraz z rzeczami na które zbieramy (a co, trza być ambitnym ^^) do listy planowanych zakupów, dołączamy kolorowy tusz do drukarki. facepalm

[Obrazek: fhmjpee.png]
Wiktor
Inwestycje: 0 zł
Dochód: 6 zł


Kuba
Inwestycje: 0 zł
Dochód: 0 zł




DZIEŃ 2
Umówiliśmy się tym razem na 9, ale po raz kolejny nie wyszło (takie z nas leniwe bestie), więc jakoś o 11 rozpoczęliśmy prace. Przygotowaliśmy po 3 konta na fb i zaczęliśmy promować. Dzień rozpoczęliśmy piwkiem żeby się lepiej myślało (tyskie lubią wszystkie Sex impreza)

Wiktor
Dochód 12zł
Inwestycje 0zł


Kuba
Dochód 6zł
Inwestycje 0zł




DZIEŃ 3
Konta na FB są dziś już bardziej przygotowane, nie mamy jeszcze żadnej niszy, tak po prostu naku$wiamy na ślepo Big Grin
Zmieniliśmy jedynie trochę tekst i obrazek w gimpie.
Jak się okazało, takie drobne zmiany dały spore efekty. Niestety konwersja nadal ssie, Kuba miał lekko ponad 2%, ja ponad 4%, ale mamy ogromne problemy ze znalezieniem skracacza. Wszystkie są poblokowane, lub szybko zostają zablokowane. Undecided

Wiktor
Inwestycje: 0 zł
Dochód 28.50 zł


Kuba
Inwestycje: 0 zł
Dochód 120zł


Kolejne relacje z naszego jakże szalonego życia już jutro. Mamy nadzieję że ktoś zechce to czasami przeczytać! impreza (Jakby ktoś znał fajne skracacze nie zablokowane przez FB to bylibyśmy bardzo wdzięczni za podesłanie na pw)

[Obrazek: bpJAROW.png]



RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - jasieeks - 28-05-2015 12:19

Powodzonka, 3 dni i 120zł? Najs Jerk2


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - Kiubsik - 28-05-2015 13:16

te zyski w 3 dniu rzeczywiście wróżą taplanie się w $$$$ Jerk


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - MoneyMachine - 28-05-2015 13:45

Nieźle, 3 dni początkujących i stówka w kieszeni Smile Naprawdę ciekawy dziennik, będę was obserwował Jerk2 i mam nadzieję, że razem potaplamy się w hajsach! Powodzenia, trzymam kciuki Cool


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - MD96 - 29-05-2015 10:07

DZIEŃ 4
No wczoraj nie było letko. Zaczęliśmy chwilę po 9, ale bez szaleństw. Skończyło się na decyzji przeniesienia się z LM na HotCash. Zmiany programów, przygotowywanie obrazków i tekstów nam trochę zajęło. Zaczęliśmy promocję, ale w między czasie posypały się bany. Żeby było jeszcze fajniej, odłączyli nam prąd, więc musieliśmy się przenieść do mnie. Więc w sumie więcej czasu spędziliśmy jeżdząc po miescie. Pod koniec dnia, stwierdziliśmy że HotCash też nie jest dla nas, 260 UU, 0 leadów. Podziękuję. Kubusiowi się bardziej udało, przy 30 UU wpadł mu lead za 10 zł. Przenosimy się na Firesuba. No i lecimy dalej, trzeba to nadrobić! Lol

Wiktor
Inwestycje: 0 zł
Dochód: 15 zł



Kuba
Inwestycje: 0 zł
Dochód: 22 zł


NO NIE MA LETKO! Jerk



RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - wiezaawieza - 29-05-2015 10:29

No gratuluję Smile Zarobki fajne jak na tyle czasu i przełożenie na miesięczny zarobek też jest całkiem wysokie Wink Życzę powodzenia.

goo.gl nie działa na fb dobrze?


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - impressive - 29-05-2015 10:30

Lekko*

Powodzenia ! Będę zaglądał Smile


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - MD96 - 29-05-2015 12:28

(29-05-2015 10:30)impressive napisał(a):  Lekko*

Powodzenia ! Będę zaglądał Smile

[Obrazek: S1ipjGo.png]
Jerk2Jerk2Jerk2

Ten firesub też coś nam średnio idzie, na aktualną chwilę 65 UU i nadal 0, eh. Albo program, albo grupy są do dupy. A Kuba zgarnia w kółko bany i nie promuje. beka


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - MoneyMachine - 29-05-2015 13:03

Nie poddawajcie się, ja zastopowałem pół roku temu na samym początku impreza a kto wie.. może teraz wypłaty byłby w tysiącach Jerk a więc do przodu i bez dłuższych przerw bo lenistwo dopada Tongue


RE: MAKE MONEY NO VACATION - MD96 & Couwer - full2000 - 29-05-2015 15:13

Powodzenia!Smile