Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
scrypt.cc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: scrypt.cc (/Temat-scrypt-cc-114757)

Strony: 1 2


RE: scrypt.cc - patryk006 - 05-07-2015 13:26

lecą w ch*** Wink, my teraz mamy dostać po dupie dlatego że admin spier****

Cóż, kolejna akcja , kolejny spadek cen, jak dla mnie coraz mniej wierzę w te przypadki


RE: scrypt.cc - kastaniety - 05-07-2015 13:31

(05-07-2015 13:26)patryk006 napisał(a):  lecą w ch*** Wink, my teraz mamy dostać po dupie dlatego że admin spier****

Cóż, kolejna akcja , kolejny spadek cen, jak dla mnie coraz mniej wierzę w te przypadki

Jeżeli to nie przypadek to jest dobra okazja żeby zarobić bo ceny KHS teraz są bardzo tanie Big Grin
Za parę dni wydobycie ma wrócić do normy to zobaczymy jak to będzie wyglądać Tongue


RE: scrypt.cc - patryk006 - 05-07-2015 17:01

(05-07-2015 13:31)kastaniety napisał(a):  
(05-07-2015 13:26)patryk006 napisał(a):  lecą w ch*** Wink, my teraz mamy dostać po dupie dlatego że admin spier****

Cóż, kolejna akcja , kolejny spadek cen, jak dla mnie coraz mniej wierzę w te przypadki

Jeżeli to nie przypadek to jest dobra okazja żeby zarobić bo ceny KHS teraz są bardzo tanie Big Grin
Za parę dni wydobycie ma wrócić do normy to zobaczymy jak to będzie wyglądać Tongue



"Ma" wrócić, a co potem za miesiąc będzie może powódź w dc i maszyny zniszczone dlatego sorry ale już nie może dalej płacić albo pożar to bardziej pasuje


RE: scrypt.cc - someone1989 - 07-07-2015 14:45

Właśnie to jest w tym najlepsze!

Jest niby jakiś problem cena spada kupujesz dużo khs i czekasz później rośnie i na pewnym poziomie znów przypadkiem coś się stanie więc sprzedajesz i czekasz. Znów kupujesz i czekasz aż wzrośnie i tak w kółko. Nieźle przy tym idzie zarobić jak podwaja się co chwilę swoje khs 2 krotnie więc jak dla mnie może tak być cyklicznie powódź w dc, brak prądu, ataki ufo i bóg wie co jeszcze. Byle cena spadała znacznie a później wzrastała a zawsze tak będzie.


RE: scrypt.cc - patryk006 - 07-07-2015 16:14

(07-07-2015 14:45)someone1989 napisał(a):  Właśnie to jest w tym najlepsze!

Jest niby jakiś problem cena spada kupujesz dużo khs i czekasz później rośnie i na pewnym poziomie znów przypadkiem coś się stanie więc sprzedajesz i czekasz. Znów kupujesz i czekasz aż wzrośnie i tak w kółko. Nieźle przy tym idzie zarobić jak podwaja się co chwilę swoje khs 2 krotnie więc jak dla mnie może tak być cyklicznie powódź w dc, brak prądu, ataki ufo i bóg wie co jeszcze. Byle cena spadała znacznie a później wzrastała a zawsze tak będzie.

Po 1. do czasu aż strona w ogóle nie wróci - wtedy utopisz wszystko

Po 2. myślę że jeszcze 1 taka akcja a już w ogóle cena nie zbliży się do tego co teraz jest, chociaż z drugiej strony skoro ludzie inwestują w 10 piramidę wyglądającą nieco inaczej, a działającą na tych samych zasadach (btc-wolf, btc-flow, eggminer czy ostatnie btc-goldmine) to admin może co miesiąc robić jakąś akcję i ludzie i tak wrócą ...


RE: scrypt.cc - kastaniety - 07-07-2015 17:39

Jutro ma już wrócić pełne wydobycie z tego co admin napisał.
Miejmy nadzieje, że tak będzie XD


RE: scrypt.cc - tidid - 18-07-2015 10:40

Wiecie może kiedy się coś ruszy? Opłaca się dalej w tym siedzieć?