Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej (/Temat-Pytanie-o-zakladanie-dzialalnosci-gospodarczej-114730)



Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej - explrlz - 26-05-2015 17:18

Witam!

Planuje założyć serwis w którym będę czerpać zyski z pewnego serwisu internetowego. Połowę tych oszczędności chce przekazywać użytkownikom mojego serwisu. Moglibyście powiedzieć mi od czego zaczać? Jak rozliczać się z podatków itp. Byłbym niezmiernie wdzieczny!

Pozwolę sobie oznaczyć kilku Panów którzy myślę że sa ogarnięci w tym temacie:

@[Karcz-Provider] @[Kiljan]


RE: Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej - Kiljan - 26-05-2015 17:24

Jeśli chcesz dzielić się z użytkownikami pieniędzmi to pierwsze czego potrzebujesz to indywidualna interpretacja podatkowa, aby ustalić co może być kosztem a co nie, no a podstawą do działalności jest księgowy, bez księgowego, jeśli nie masz żadnego doświadczenia to po prostu więcej czasu zmarnujesz na księgowość(prawidłowo prowadzoną) niż to warto. Bez ord-ina nie będziesz mógł rozliczać kosztu wypłat dla uzytkowników i będziesz musiał płacić podatek od całości dochodu(bo jakies koszty oczywiscie bedziesz generował)


RE: Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej - explrlz - 26-05-2015 17:41

Dzieki wielkie za odpowiedz !!Smile


RE: Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej - Leaders - 26-05-2015 17:46

Kiljan wyczerpał temat Smile


RE: Pytanie o zakładanie działalności gospodarczej - explrlz - 26-05-2015 19:35

Widze że zwróciłem się do dobrych osób! Dzięki za wasze odpowiedzi Smile