Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tragiczna konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Tragiczna konwersja (/Temat-Tragiczna-konwersja-114692)

Strony: 1 2 3


Tragiczna konwersja - addamek - 25-05-2015 22:45

Witam serdecznie.

Podobno weszła jakaś ustawa i teraz w smsach ludziom przychodzi koszt, też macie taką beznadziejną konwersję? Ja na 1400 wyświetleń mam dziś 2 leady na programie fullhd i to z użyciem bloga. Płatność sms 5zł dla mnie, z subksrypcjami jest jeszcze gorzej. Wszystko jest elegancko, komentarze porobione, zajawki, zdjęcia, piękne opisy. Jakieś rady? Chyba z wejściem tej ustawy na subach nie da się już zarobić..


RE: Tragiczna konwersja - Epickan - 25-05-2015 22:53

Dalej na sub sms można dużo zarobić. Przyczyn niskiej konwersji może być dużo np szata graficzna bloga. Musisz mieć też świadomość, że promujesz popularny temat i należy się odpowiednio wyróżniać aby to właśnie u Ciebie ludzie chcieli wysłać sms Smile.


RE: Tragiczna konwersja - addamek - 25-05-2015 23:00

No właśnie się wyróżniam dlatego sporo wejść. Jaki sub sms? Ja mam SMS MO 14


RE: Tragiczna konwersja - Epickan - 25-05-2015 23:40

Różnie to bywa, trzeba samemu testować co lepiej wychodzi. Ja polecam największą MO 25


RE: Tragiczna konwersja - Critical - 26-05-2015 06:32

Siedzę trochę już na Premium i osobiście mogę powiedzieć że jak już ktoś promuje premium SMS, to stawka najwyższa. Jak ktoś ma wysłać SMS, to zrobi to choćby nie wiem co.


RE: Tragiczna konwersja - addamek - 26-05-2015 09:40

Dzięki za rady, to zmieniam stawkę Smile. Jeszcze może być opcja taka że 15 zł ktoś może mieć na telefonie a 25 już nie. Ale na dłuższą metę faktycznie może się bardziej opłacać

Wczoraj 1400 wyświetleń i 2 leady a dzisiaj 70 wyświetleń i 2 leady. Chyba ludzie rano są jeszcze nietrzeźwi


RE: Tragiczna konwersja - Critical - 26-05-2015 09:44

Nie bój nic. Sporo ludzi ma abonament więc to nie stanowi problemu.


RE: Tragiczna konwersja - Pszepiura - 08-06-2015 15:49

(26-05-2015 09:44)Critical napisał(a):  Nie bój nic. Sporo ludzi ma abonament więc to nie stanowi problemu.

Dlatego polecał bym subskrypcję Smile


RE: Tragiczna konwersja - trajbson - 09-07-2015 09:30

tez gdy dzialalem na eforsie slabo byl oz konwersja ;/


RE: Tragiczna konwersja - Varnity - 09-07-2015 10:02

U mnie jest w porządku konwersja