Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - początek (/Temat-Opcje-binarne-poczatek-114682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Opcje binarne - początek - MaLiN - 26-05-2015 20:36

Strzeż się i unikaj opcji 60 sekundowych do 10/15 minutowych!


RE: Opcje binarne - początek - full2000 - 27-05-2015 08:10

Sam przymierzam się do opcji binarnych więc chętnie poczytam. Powodzenia!Smile


RE: Opcje binarne - początek - MoneyMachine - 27-05-2015 16:35

Będę obserwował, sam w niedługim czasie mam zamiar zacząć ogarniać podstawy inwestowania itp. więc chętnie poczytam z czym to się je od osoby początkującej ;D Powodzenia, samych zysków życzę Smile


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 27-05-2015 17:35

Witam.

Dzisiaj dopiero wróciłem ze szkoły a jeszcze muszę nauczyć się na jutrzejszy sprawdzian więc z dzisiejszego dnia nic nie zrobię w kierunku opcji binarnych. Jutro będę mieć nieco więcej czasu więc doczytam resztę poradników które oferuje to forum oraz binary24.pl

Pozdrawiam


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 28-05-2015 19:31

Witam.

Dzisiaj przeczytałem resztę poradników które mam nadzieję pomogą mi w zrozumieniu podstaw opcji binarnych a dokładniej strategii bo z tym mam największy problem. Raczej już nie będę grać. Postaram się poczytać to wszystko na spokojnie i zacząć od przyszłego tygodnia bo wtedy również będę mieć więcej czasu.

Wiem że nie wnoszę nic do dziennika, lecz chciałbym zachować ten jeden wpis dziennie do dziennika, to mnie w jakiś sposób motywuje. Czasami czegoś nie rozumiem i już chcę to rzucić w cholerę no ale nie od razu Kraków zbudowano, nie można się poddawać.

Pozdrawiam


RE: Opcje binarne - początek - LordBeaK - 28-05-2015 19:46

Witaj. Obserwuje twoj dziennik od poczatku. Mam dla Ciebie pare rad. Mozesz napisac PW.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 29-05-2015 19:39

Dziękuje LordBeak za pomoc, z pewnością ta wiedza którą mi pokazałeś przyda się przy grze. Dziś znów nauka nauka i jeszcze raz nauka o opcjach binarnych, w weekend będzie nieco więcej czasu więc myślę że zdobędę więcej wiedzy.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 31-05-2015 12:03

Witam.

Od jutra zaczynam grę z nową strategią, mam nadzieję że będzie ona skuteczna i wyjdę dzięki temu na plus. Jeśli nie, to zacznę pracować nad inną strategią.

Będę grać na platformie OptionTrade ze względu na możliwość gry na koncie demo bez potrzeby wpłacania wcześniejszego depozytu oraz prosty i wygodny panel w języku polskim.

Aktualny stan konta demo: 196.05 zł Przepuściłem trochę ze względu na brak strategii oraz braku pewnych informacji.(granie dla testu żeby sprawdzić jak to działa) Jutro będzie lepiej.

Wszelkie rady dotyczące opcji binarnych wezmę sobie do serca bo chcę się jak najwięcej nauczyć.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 01-06-2015 16:06

Z tego co się dowiedziałem, w poniedziałek to niezbyt dobry czas na granie na opcjach więc dziś sobie odpuszczam. Natomiast jutro już gram.


RE: Opcje binarne - początek - LordBeaK - 01-06-2015 16:19

Powiem Ci tak. Ja zwracam uwage tylko na dane makroekonomiczne. Jesli w poniedzialek jest czyściutko to gram. Kozystasz teraz z tej mojej czy ktorejs z binary24? Odwiedzaj forum binarne.com .