Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnały do Opcji Binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sygnały do Opcji Binarnych (/Temat-Sygnaly-do-Opcji-Binarnych-114621)

Strony: 1 2


Sygnały do Opcji Binarnych - LordBeaK - 24-05-2015 19:00

Zapraszam. Jest to moja grupa. Na razie sygnały są darmowe Smile

https://fb.com/groups/483853635098985/?fth=1


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - Haxite - 24-05-2015 22:55

Wszystko fajnie i pięknie ale pokaż mi swoje trafienia najpierw ;-)

Skoro "na razie" są darmowe to ile będziesz chciał by Ci ludzie płacili (w ciemno to już pomijam)?


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - PremAccHack - 24-05-2015 23:13

LordBeaK niczego w swiecie opcji binarnych nie osiagneles a pchasz sie do dawania sygnalow. Wrzucaj sygnaly na naszym forum i je rozliczaj. Jak zakonczysz tydzien z plusem, wtedy pomyślimy czy warto w to wchodzic.


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - MaLiN - 24-05-2015 23:38

Właśnie widzę, że ostatnimi czasy narodził się bum na sygnały binarne. Ostrzegam, aby podchodzić do tego ostrożnie. Nie stwierdzam, że mają kiepską skuteczność, czy coś, tylko że będą pojawiać się osoby, które będą wyłudzać kasę a w raz z tym niepotrzebne problemy. Już na innym forum był taki spec, który miał ciekawą trafność. Ludzie płacili mu, a po krótszym czasie znikł z kasą. Zresztą jak człowiek nie nauczy się sam, nie będzie wiedział dlaczego taki sygnał itd. to nie dojdzie za daleko na płatnych sygnałach. Lepiej nauczyć się samemu, popraktykować a później ewentualnie pokusić się o "dodatkowe sygnały" Smile


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - LordBeaK - 25-05-2015 05:11

Zobaczcie sobie na grupie. Na koniec dnia podam wam rozliczenie. I tak do konca Maja.


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - LordBeaK - 25-05-2015 19:59

Podsumowanie z dnia dzisiejszego:

Statystyki 6/0 = 100% trafnych.

Zanim zaczna sie hejty ze to fart albo ze klamie to zapraszam na grupe. Jest to darmowe i bedzie jeszcze conajmniej tydzien wiec nikomu korona z glowy nie spadnie jak sprawdzi sam. Pozdrawiam Smile


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - 8gruzin8 - 26-05-2015 13:40

(25-05-2015 19:59)LordBeaK napisał(a):  Podsumowanie z dnia dzisiejszego:

Statystyki 6/0 = 100% trafnych.

Zanim zaczna sie hejty ze to fart albo ze klamie to zapraszam na grupe. Jest to darmowe i bedzie jeszcze conajmniej tydzien wiec nikomu korona z glowy nie spadnie jak sprawdzi sam. Pozdrawiam Smile
Po co podajesz jakieś zagrania grane na sucho w MT4 ??????. Na FB napisałeś, że realne zagrania w OB były tylko 3, a nie 6. Co z tego, że były trafne jak i tak ich nie zagrałeś real kasą.

Jak chcesz być choć trochę wiarygodny to podawaj tylko real zagrania, dobrze by było, abyśmy wiedzieli więcej szczeg. Jakie to OB?

Od dwóch dni prowadzisz grupę i postawiłeś z 20 zakładów. Pograj ze 2 miesiące podaj realne staty i wtedy będzie wiadomo z kim mamy do czynienia.

P.S. Oby Ci kasy coś zostało w OB po tych 2 miesiącach. Taki żarcik - nie mogłem się powstrzymać Smile


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - LordBeaK - 26-05-2015 18:49

Napisałem też że tych walut nie mam na platformie. Czy usatysfakcjonuje cie granie na demo? (Tymi walutami ktorych nie mam).

A co do pograj 2 miesiace - czasu nie przyspiesze. Nie musicie placic. Sygnaly sa teraz darmowe a ja gram. Wiec zachecam do obserwowania.


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - malpa2 - 26-05-2015 19:35

A ja poobserwuję bo wydaje mi się że zrobiłeś ładny progres i będę Ci kibicować a może nawet sam skorzystam Smile


RE: Sygnały do Opcji Binarnych - 8gruzin8 - 27-05-2015 10:33

Napisz proszę jakie to dokładniej OB? Ile procent wpłaconej kasy wrzucasz na jedną tranz.?