Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MusicXray - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: MusicXray (/Temat-MusicXray-114597)

Strony: 1 2 3


MusicXray - SzalonyGuziec - 24-05-2015 11:27

Czym jest MusicXray?


W dużym skrócie MusicXray jest serwisem który umożliwia artystom chcącym wybić się ze swoją muzyką na upladowanie swoich własnych piosenek, zdobywanie fanów oraz napiwków za swoją twórczość.

Jak zarabiać?


Jeśli artystą nie jesteśmy a chcemy zarobić w serwisie trochę $$$ rejestrujemy się jako fan. Dzięki temu mamy możliwość odsłuchiwania piosenek a za każdą odsłuchaną piosenkę (a dokładniej jej pierwszych 30 sekund) otrzymujemy 0,10$. Ilośc piosenek jaką otrzymujemy w ciągu dnia jest bardzo różna. Mi udało się w ciągu praktycznie 2 dni uzbierać ponad 3$ więc myślę, że wynik nie jest zły.
[Obrazek: XMQ8oqy.png]

Rejestracja


Przy rejestracji oczywiście zachęcam do skorzystania z refa Lol
ref: http://www.musicxray.com?afid=4e6884c0e2b10132977622000a9b917b
czysty: http://www.musicxray.com

Podczas rejestracji wymagane jest połączenie konta w serwisie z kontem FB jednak od razu mówię, że nie wysyła żadnego spamu, jedynie odczytuje nasze polubienia i aktywności związane z muzyką.
Kolejnym krokiem jest podanie interesujących nas gatunków muzyki. Tutaj polecam wybrać przede wszystkim te bardziej popularne jak Rock czy Pop.

Informacje dodatkowe


Gdy tylko pojawi się jakiś nowy utwór do odsłuchania jesteśmy o tym informowani mailem.
Wypłata jest możliwa od 20$
W razie pytań zapraszam na PRIV Smile

Dowody wypłaty


Dowody znalezione w internecie, mi niestety jeszcze trochę do wypłaty brakuje smutny

[Obrazek: MusicXray-Payment-Proof.png]
[Obrazek: musicxray+review+legit+or+scam.jpg]


RE: MusicXray - Voldir - 24-05-2015 11:41

No to jak dobrze Ci pójdzie to jakieś 30-45$ wyciągniesz na miesiąc Smile


RE: MusicXray - SzalonyGuziec - 24-05-2015 11:46

Gdybym dobił do wypłaty w ciągu miesiąca to już byłbym zadowolony Smile za słuchanie muzyki której i tak słucham? Dla mnie mega Lol


RE: MusicXray - SzalonyGuziec - 26-05-2015 17:23

Gdyby ktoś zarejestrował się z refa proszę o kontakt, chce zweryfikować pewną rzecz Wink


RE: MusicXray - overlord25 - 26-05-2015 18:40

Życzę ci powodzenia Smile


RE: MusicXray - MatrixXHardcore - 26-05-2015 19:30

Łuuu...no i to się nazywa serwis Big Grin
Poświęcisz 5-10 minet dziennie na coś takiego to nawet łatwa stówka będzie Big Grin


RE: MusicXray - SzalonyGuziec - 26-05-2015 19:59

Aż tak kolorowo jednak nie jest Tongue Chyba miałem na początku szczęście z ilością ofert. Na chwilę obecną w ciągu 5 dni zarobiłem 5,10$ co, za praktycznie nic nie robienie, i tak uważam za spoko wynik Wink


RE: MusicXray - studziak - 26-05-2015 20:25

Szukałem po necie i piszą, że to scam. Ile brakuje Ci do wypłaty?


RE: MusicXray - SzalonyGuziec - 26-05-2015 20:28

Jak wspomniałem wyżej mam 5,1$ a wypłata od 20$. Chociaż ja też szukałem przed zrobieniem tego poradnika i znajdowałem zupełnie odmienne opinie :/


RE: MusicXray - BTKJ - 26-05-2015 21:47

Zaryzykuję, najwyżej stracę mój cenny czas :/