Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 23-11-2016 19:21

Cytat:sprawdzony świeży rev share obecnie uderzyć
??? świeży i sprawdzony? to się gryzie wg mnie ale to moje zdanie tylko. Świeży nie jest sprawdzony tylko jest szansa że pożyje... chociaż spotkałem już takie co właśnie padały od razu bo były tworzone by nałapać i uciekać...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Whiteman - 23-11-2016 19:27

A masz jakiś dokładnie na myśli? Smile też mi się wydaje że świeży nie znaczy sprawdzony, ale może się mylę bo narazie tylko czytam i obserwuje te tematy


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - 1nw35t0r - 24-11-2016 00:46

Przyłączam się do pytania hej


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 24-11-2016 00:48

(24-11-2016 00:46)1nw35t0r napisał(a):  Przyłączam się do pytania hej

Do którego pytania ?
Jeśli masz na myśli inne programy - to jest temat poświęcony REcyclix a nie innym programom.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - 1nw35t0r - 24-11-2016 01:00

@mojbiznes masz rację. Niestosowne pytanie w tym temacie. Dopiero zaczynam
ogarniać to forum. Wybaczcie świeżakowi


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - adik7276 - 24-11-2016 09:33

(23-11-2016 19:21)rachman napisał(a):  
Cytat:sprawdzony świeży rev share obecnie uderzyć
??? świeży i sprawdzony? to się gryzie wg mnie ale to moje zdanie tylko. Świeży nie jest sprawdzony tylko jest szansa że pożyje... chociaż spotkałem już takie co właśnie padały od razu bo były tworzone by nałapać i uciekać...

Świeży pod względem czasu działania bo revshare/hyip może spokojnie działać przez rok, a sprawdzony jest pod względem działania systemu, naliczeń, wypłat, komunikatywności adminów, zaangażowania w program. Oczywiście nie chodzi o recyclix, ale odpowiadam co to według mnie oznacza w przypadku konkretnego programu o którym tu mówił Rafi.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 30-11-2016 22:51

Trzecia wypłata z listopada:

[Obrazek: rec.jpg]

Czekałem niecałe dwa dni.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - vipp11067 - 30-11-2016 23:57

Recyclix. Zapraszam na
[email protected] . Pomoge, odpowiem na pytania.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 04-12-2016 01:15

Widzieliście info po zalogowaniu o wielkich planowanych zmianach? Nie bardzo szprecham po inglisz więc nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem - jak ktoś dobrze rozumie po angielsku proszę o streszczenie. Wygląda na to że kończyć się będzie zarabianie w dotychczasowy sposób Undecided


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - RafalKrzysiak - 04-12-2016 16:08

(04-12-2016 01:15)rachman napisał(a):  Widzieliście info po zalogowaniu o wielkich planowanych zmianach? Nie bardzo szprecham po inglisz więc nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem - jak ktoś dobrze rozumie po angielsku proszę o streszczenie. Wygląda na to że kończyć się będzie zarabianie w dotychczasowy sposób Undecided

Zamieściłem na swoim blogu streszczone tłumaczenie odnośnie przyszłych zmian w Recyclix:
http://rafalkrzysiak.pl/recyclix-nowe-strategie-inwestycyjne-na-rok-2017/