Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 20-11-2016 18:44

Na targach w Bazylei było kilka osób z Polski. Udało im się porozmawiać z zarządem firmy i uzyskać kilka informacji. M. in. zasady takie jakie mamy teraz będą do października 2018, potem nie będzie już można kupować za mniejsze pieniądze. Będą pakiety managera - 100 tys€ i każdy kto będzie posiadał taki pakiet będzie mógł zapisywać pod siebie inne osoby, wtedy zysk to 9,75% rocznie. ma to dotyczyć tylko nowych osób, obecni inwestorzy zostają z tym co mają. To nie są oficjalne informacje, ma być to w newsletterze po targach, więc traktujmy to z dystansem Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - vipp11067 - 21-11-2016 14:25

Witam z czystym sumieniem moge polecic https:// recyclix.com. Bardzo dlugo i dokladnie zbadalem kilka sposobow i wyselekcjonowalem 3 sposoby o najmniejszym ryzyku. Jednym z nich jest wlasnie recyclix.com gdzie ryzyko jest praktycznie zerowe poniewaz smieci byly,sa i beda . Ten sposob absolutnie nie wymaga pracy. Inwestujemy i za 5 tygodni otrzymujemy zwrot +14% czyli w miesiacu 11%. Inwestujemy w smieci potem sprzedajemy granulat z zyskiem oczywiscie nie my tylko firma. My tylko inwestujemy i czekamy 5 tygodni na zwrot. Kazda inwestycja czy biznes wiaze sie z ryzykiem. Tutaj ryzyko jest minimalne poniewaz firma jest zarejestrowana w Polsce, ma kilka oddzialow na swiecie i caly czas otwiera nowe. Na start dostajemy 20$ tylko przez 60dni musimy zainwestowac swoje pieniadze poniewaz zostanie nam usuniete konto i wtedy premia zostanie doliczona do naszego depozytu i ona rowniez bedzie dla nas pracowac. Otrzymujemy rowniez 12% od depozytu kazdej naszej poleconej osoby przez caly czas jesli ona wplaci depozyt. Minimalny depozyt ktory mozemy wplacic to 20$ i juz wtedy gdy wplacimy ten minimalny depozyt to premia zostanie doliczona i bedzie pracowac 40$ po 5 miesiacach czesc zarobionych pieniedzy mozemy wyplacic a czesc zainwestowac lub ustawic ze po 5 tygodniach nasza cala kwota powiekszona o zysk zostanie automatycznie zainwestowana. Sam sie zapisalem poniewaz rowniez szukalem sposobow na inwestowanie z najmniejszym ryzykiem i najprostrzych wiec polecam. Nie mozna sie tam zarejestrowac przez linka czy samemu.Trzeba miec ID sponsora czyli osoby polecajacej i wpisac podczas rejestracji https://recyclix.com


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 21-11-2016 22:48

Druga wypłata listopadowa na koncie. Tym razem rekordowe, zgodne z ToS 7 dni:

[Obrazek: rec.jpg]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - bialy88 - 22-11-2016 09:51

(21-11-2016 22:48)mojbiznes napisał(a):  Druga wypłata listopadowa na koncie. Tym razem rekordowe, zgodne z ToS 7 dni:

[Obrazek: rec.jpg]

ile masz "towaru" ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 22-11-2016 13:33

Ładnie , gratuluje. Najlepiej jednak wypłacać na btc, wtedy praktycznie instant przechodzi, możemy też od razu podać do wypłaty adres swojego portfela z Bitbay i błyskawicznie sprzedać btc i wypłacić sobie złotówki czy to na swoje konto bankowe czy w bankomacie nie posiadając nawet karty Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - 1nw35t0r - 23-11-2016 02:17

Witajcie! Jestem tu nowy i jest to jeden z pierwszych moich postów. Chciałem zapytać czy ktoś może prowadzi jakieś statystyki programu? Mam na myśli trochę dat i odpowiadającą im liczbę inwestorów w programie. Można by na tej podstawie oszacować trochę czy się rozwija program, czy może już zwija.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Workis - 23-11-2016 15:57

Mam wrazenie, ze ze strony zniknely materialy promocyjne. To tylko u mnie czy u was tez?

pozdrawiam


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Whiteman - 23-11-2016 18:54

Witam. Również jestem "świeży"w temacie. Opłaca się Waszym zdaniem inwestować?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 23-11-2016 18:59

Myślę że jeszcze firma pociągnie ale to tylko przeczucia. Decyzja należy do Ciebie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 23-11-2016 19:07

(23-11-2016 18:54)Whiteman napisał(a):  Witam. Również jestem "świeży"w temacie. Opłaca się Waszym zdaniem inwestować?

A nie lepiej w jakiś sprawdzony świeży rev share obecnie uderzyć ?
Chociaż to moja opinia Smile