Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - espo - 06-11-2016 11:52

Do mnie ostatnia wypłata szła raptem 2 godzinki, a nigdy nie było problemy czy to na PayPal czy Bitcoiny Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 06-11-2016 17:32

(06-11-2016 09:52)mojbiznes napisał(a):  Co masz w profilu ? Skumulowanie czy inna opcja ?


zysk skomulowany mam odchaczony(czyli ptaszek usuniety)


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - bimbrownik - 12-11-2016 12:41

Czy jest możliwość reaktywacji konta na recyclix? Jak się okazało po 60 dniach "trial konto" (bo właśnie tak nazywa się konto z samym bonusem) bez wkładu zostaje ono usunięte.Jako nieświadomy użytkownik nic sobie z tego nie robiłem czekając na zysk wygenerowany z bonusu. Dziś postanowiłem zobaczyć co się dzieje z aktywami i cóż dopadła mnie nie miła niespodzianka.Taki oto komunikat wyświetla mi się na stronie po rzekomym zalogowaniu "The trial period of 60 days for your account expired. According to our terms of service a trial account will be deleted if you do not convert it into an active account by funding it within 60 days. It is not possible to reactivate it." No i co? Niby nie da się reaktywować? A może ktoś pisał już do support-u z podobnym pytaniem, prośbą o wznowienie konta. Proszę również o update posta przez założyciela, bonusu nie da się wypłacić bez własnego wkładu już dwa cykle za mną troche smutno.
Edit.
Czy jest jeszcze sens inwestycji i startu od zera przy minimalnej kwocie depozytu?

Dziękuje i pozdrawiam Bimbrownik


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 12-11-2016 13:06

(12-11-2016 12:41)bimbrownik napisał(a):  Czy jest możliwość reaktywacji konta na recyclix? Jak się okazało po 60 dniach "trial konto" (bo właśnie tak nazywa się konto z samym bonusem) bez wkładu zostaje ono usunięte.Jako nieświadomy użytkownik nic sobie z tego nie robiłem czekając na zysk wygenerowany z bonusu. Dziś postanowiłem zobaczyć co się dzieje z aktywami i cóż dopadła mnie nie miła niespodzianka.Taki oto komunikat wyświetla mi się na stronie po rzekomym zalogowaniu "The trial period of 60 days for your account expired. According to our terms of service a trial account will be deleted if you do not convert it into an active account by funding it within 60 days. It is not possible to reactivate it." No i co? Niby nie da się reaktywować? A może ktoś pisał już do support-u z podobnym pytaniem, prośbą o wznowienie konta. Proszę również o update posta przez założyciela, bonusu nie da się wypłacić bez własnego wkładu już dwa cykle za mną troche smutno.
Edit.
Czy jest jeszcze sens inwestycji i startu od zera przy minimalnej kwocie depozytu?

Dziękuje i pozdrawiam Bimbrownik

Przecież już od kilku miesięcy co najmniej kilka osób w tym temacie pisało że jeśli sam nie zainwestujesz min. 20 euro to nie wypłacisz bonusu facepalm


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 12-11-2016 16:38

Możesz założyć nowe konto na inny e-mail. Info jest na ich fejsie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - conderus - 18-11-2016 12:58

Ma ktoś jakieś informacje, kiedy ta piramidka finansowa pierdyknie ? Bo nie wiem czy jeszcze jest sens wkładać kasę czy lada moment załamie się to i wyjdzie z worka beata szydło.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 18-11-2016 13:04

Cytat:Ma ktoś jakieś informacje, kiedy ta piramidka finansowa pierdyknie ?
no... jutro ma pierdyknąć. wróż Maciej sprawuje pieczę nad tą piramidką i dał cynk facepalm


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - conderus - 18-11-2016 13:14

Kurcze nie no ... miałem na myśli kogoś z "wewnątrz", który może wie coś i chlapnie, bo tak to faktycznie tylko wróż Maciej pozostaje, nic mu nie ujmując bo chłop czasem ma racje.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ArturBy - 18-11-2016 13:38

(12-11-2016 12:41)bimbrownik napisał(a):  Czy jest możliwość reaktywacji konta na recyclix? Jak się okazało po 60 dniach "trial konto" (bo właśnie tak nazywa się konto z samym bonusem) bez wkładu zostaje ono usunięte.Jako nieświadomy użytkownik nic sobie z tego nie robiłem czekając na zysk wygenerowany z bonusu. Dziś postanowiłem zobaczyć co się dzieje z aktywami i cóż dopadła mnie nie miła niespodzianka.Taki oto komunikat wyświetla mi się na stronie po rzekomym zalogowaniu "The trial period of 60 days for your account expired. According to our terms of service a trial account will be deleted if you do not convert it into an active account by funding it within 60 days. It is not possible to reactivate it." No i co? Niby nie da się reaktywować? A może ktoś pisał już do support-u z podobnym pytaniem, prośbą o wznowienie konta. Proszę również o update posta przez założyciela, bonusu nie da się wypłacić bez własnego wkładu już dwa cykle za mną troche smutno.
Edit.
Czy jest jeszcze sens inwestycji i startu od zera przy minimalnej kwocie depozytu?

Dziękuje i pozdrawiam Bimbrownik


Odpowiadając na 2 pytanie
Moim zdaniem tak Smile

Oczywiście im więcej zainwestujesz tym lepszy zysk możesz uzyskać
natomiast nawet przy inwestycji 20 euro dzięki bonusowi pracuje dla ciebie 40.

Jeżeli chodzi o kondycję firmy to ciężko cokolwiek przewidzieć
natomiast nic nie wskazuje na to, że jest gorzej niż było na początku Smile

mało tego
1.000.000 zarejestrowanych użytkowników, zlecenie budowy nowych fabryk
na papierze firma rozwija się coraz bardziej Smile

wczoraj otrzymałem wypłatę na BTC więc wszystko działa stabilnie po dziś dzień Smile



http://zarabiajwsieci.eu/czym-jest-recyclix
http://zarabiajwsieci.eu/poradnik-jak-sie-zarejestrowac


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 18-11-2016 21:31

Cytat:Kurcze nie no ... miałem na myśli kogoś z "wewnątrz", który może wie coś i chlapnie, bo tak to faktycznie tylko wróż Maciej pozostaje, nic mu nie ujmując bo chłop czasem ma racje.
@conderus pomyśl logicznie kolego Smile jakby jakiś pracownik sypnął info o problemach wewnątrz - wyleciałby za zdradzanie wewnętrznych spraw firmy, gdyby napisał że wszystko jest supcio - nikt by nie uwierzył, gdyby ktoś podszył się za pracownika i napisał że pojutrze planują zamknąć działalność - do jutra cały net by huczał i każdy by wycofywał kasę co mimo zwykłego kłamstwa spowodowałoby upadek lub poważne zawirowania w budżecie firmy.
Lepiej ośmiać się pół żartem pół serio z wróża Macieja i robić swoje bo nikt nigdy nikomu na papierze ni da gwarancji nawet gdyby miał szczere chęci i wiedzę - prawa rynku weryfikują marzenia i nie tylko zresztą Wink
Nic nie słychać o psuciu się. Jak ma paść to w każdej chwili może ale wygląda to jakby się rozwijali - czy na pokaz czy normalnie nie przewidzimy Smile
Ładuj jak chcesz byle nie wszystko co masz by nie płakać i licz na długie działanie - powodzenia Wink