Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szaman1644 - 30-10-2016 08:16

(29-10-2016 14:08)lolitek napisał(a):  Powiedzcie jak to jest z tym liczeniem bo juz caly gupi jestem z tego.Przykladowo mam na koncie 20euro i licze tak 20+14%=22,18 w pierwszym cyklu a juz w drugim cyklu jak znow dodam 14% to juz wychodzi 25,99euro i teraz niewiem bo jak wejde na stronke w kalkulator i zaznaczam te 2 cykle to calkiem inaczej wychodzi.co robie zle?

Tak naprawdę jeżeli zainwestujesz coś to kwota ci się zwraca po 6 miesiącach około, a dopiero później masz zysk z tego.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 30-10-2016 09:07

(27-10-2016 21:30)ravsk8 napisał(a):  Wie ktoś o co kaman. Zmieniłem w opcjach aby wypłacało zyski i dalej autatycznie dokonało kupna śmieci. Niestety nadal kumuluje mi zyski i za całość kupuję. ???

'Odbierz zyski' oznacza, że po 3 tygodniach na prawy balans wpada Ci 8% od zainwestowanej kwoty, a inwestycja dalej pracuje. Po kolejnych 2 tygodniach wpada 6% a inwestycja wraca na początek i dalej pracuje. Jak byś wybrał 'skumuluj zyski', to wtedy po 3 tygodniach te 8% również poszło by w inwestycję i rozpoczął by się kolejny cykl za tą kwotę. Podsumowując - opcja, którą wybrałeś oznacza, ze odbierasz zysk(14% w 5 tygodni) a inwestycja dalej pracuje


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 01-11-2016 12:13

macie jakies dowody wyplaty i chcialbym zainwestowac troche kasy i jak myslicie ile firma pochodzi bo cos mi sie zdaje ze teraz wszystkich naciagna a za rok sie spakuja?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - adrian018 - 01-11-2016 12:38

(01-11-2016 12:13)lolitek napisał(a):  macie jakies dowody wyplaty i chcialbym zainwestowac troche kasy i jak myslicie ile firma pochodzi bo cos mi sie zdaje ze teraz wszystkich naciagna a za rok sie spakuja?

tego to nawet wróżbita Maciej nie wie, ja na twoim miejscu bym zbyt dużo kasy tu nie pakował, bo program jednak trochę chodzi to po pierwsze (więc jest większe ryzyko że padnie w ciągu najbliższych miesięcy), a po drugie wygląda to na taki HYIP jak inne revshare, tyle że tutaj sprytnie śmieci wymyślili.. Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Maro - 01-11-2016 12:40

(01-11-2016 12:13)lolitek napisał(a):  macie jakies dowody wyplaty i chcialbym zainwestowac troche kasy i jak myslicie ile firma pochodzi bo cos mi sie zdaje ze teraz wszystkich naciagna a za rok sie spakuja?

http://zarabiam.com/galeria/thumbnails.php?album=search&keywords=on&search=recyxlix
http://zarabiam.com/galeria/thumbnails.php?album=search&keywords=on&search=recyclix%2Ceuro%2C
http://zarabiam.com/galeria/thumbnails.php?album=search&keywords=on&search=recyclix%2C
http://zarabiam.com/galeria/thumbnails.php?album=search&keywords=on&search=recyclix


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 01-11-2016 13:50

dzieki wielkie a mozecie mi jeszcze powiedziec skad sie wziela tak wysoka suma bo narazie mam te 20 od nich i jak sie wejdzie w zakladke biuro i jest w tabeli ''koszt towaru''a tam mam juz 25,93 a dopiero jestem pare dni?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szaman1644 - 01-11-2016 16:27

(01-11-2016 13:50)lolitek napisał(a):  dzieki wielkie a mozecie mi jeszcze powiedziec skad sie wziela tak wysoka suma bo narazie mam te 20 od nich i jak sie wejdzie w zakladke biuro i jest w tabeli ''koszt towaru''a tam mam juz 25,93 a dopiero jestem pare dni?

Ogólnie ten towar możesz aktualnie sprzedać, jednak dostajesz jedynie 25% tej kwoty, więc nie zwraca ci się inwestycja. Po upłynięciu 5 tygodni jeżeli nie będziesz chciał sprzedać na twoje konto do wypłaty wpłynie kwota 14% z tego co wpłaciłeś i proces recyklingu rozpocznie się od nowa Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - LeniweZarabianie - 01-11-2016 17:56

Program wyglada dosyc ciekawie i zastanawiam sie czy nie zainwestowac tam troche grosza w ramach dywersfikacji. Troszke mnie jednak zniecheca, to ze dostajemy zaledwie 14% zysku po kazdym cyklu Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 01-11-2016 23:30

To idź do banku dostaniesz 1,5 % Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mariel - 03-11-2016 23:00

14% po 5 tygodniach to mało jest? W banku 1,5% na rok- pewny i stabilny zysk dla ostrożnych. Powodzenia!facepalm