Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - AleksandraN - 25-10-2016 15:40

(24-10-2016 12:35)ArturBy napisał(a):  Jeżeli chcesz zarabiać na Revshare to trzymaj się zasady aby inwestować tylko pieniądze, które w razie czego jesteś w stanie stracić i żyć dalej.

Jeżeli ktoś mówi, że daje 100% gwarancji zysku to dla mnie jest oszustem a jeżeli jeszcze poleca branie kredytów na HYIP to już wgle nie wchodził bym z kimś takim w układy Smile

100% poparcia dla kolegi Smile W przeciwieństwie do 100% gwarancji, której nie ma nigdzie (nie wiadomo nawet czy dopiszę tego posta czy padnę trupem), to z opinią cytowaną się zgadzam.
Revshare tak - ale z głową i tylko środkami, które możemy stracić i od których nie zależy na życie. A w przypadku cud kredytów które mają dać cud zyski, bo Ktoś Gdzieś tak powiedział... no dajmy spokój. Jak się nie ma na wejście to nie wchodzi się wcale, albo robi się to małymi kroczkami, a nie oszczędnosci życia, czy pożyczki...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 26-10-2016 21:08

Powiedzcie mi bo niedawno sie zarejstrowalem i wyczytalem ze tu trzeba z tej kasy podatek odprowadzic dla naszego wspanialego panstwa i czy to jest od jakiejs kwoty czy kazda suma,jak to wyglada?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ArturBy - 26-10-2016 21:16

Masz obowiązek odprowadzania podatku od każdej zarobionej sumy.
Czy się do tego ustosunkujesz czy nie to już twoja sprawa natomiast ja polecam jednak odprowadzać podatek.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 27-10-2016 07:40

Dzieki.Rozumiem ze to tylko w przypadku wyplaty jak juz bedzie na konto?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 27-10-2016 20:42

Nie że na koncie tylko jak dostaniesz do dyspozycji, czyli np. na akonto bankowe, do ręki, na paypal czy inny procesor itd.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 27-10-2016 20:55

no wlasnie o takie konto mi chodzilo.a ile tego podatku niby jest?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ravsk8 - 27-10-2016 21:30

Wie ktoś o co kaman. Zmieniłem w opcjach aby wypłacało zyski i dalej autatycznie dokonało kupna śmieci. Niestety nadal kumuluje mi zyski i za całość kupuję. ???


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 27-10-2016 23:12

Jeśli faktycznie masz w profilu ustawione Zrestartuj automatycznie i odbierz zyski a mimo to za zyski kupuje Ci odpady to pisz na support lub dzwoń.
U mnie ta funkcja działa bez problemu.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lolitek - 29-10-2016 14:08

Powiedzcie jak to jest z tym liczeniem bo juz caly gupi jestem z tego.Przykladowo mam na koncie 20euro i licze tak 20+14%=22,18 w pierwszym cyklu a juz w drugim cyklu jak znow dodam 14% to juz wychodzi 25,99euro i teraz niewiem bo jak wejde na stronke w kalkulator i zaznaczam te 2 cykle to calkiem inaczej wychodzi.co robie zle?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - NEXT86x - 29-10-2016 21:29

Czy coś wiadomo odnośnie tych zawirowań we Włoszech? czy sytuacja się już wyjaśniła ?