Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 15-10-2016 20:07

(15-10-2016 19:02)Kozisoft1 napisał(a):  Witam, że tak zapytam, dlaczego Recyclix jest w HYIPIE? Jeśli to nie jest wysokie ryzyko jak inne programy?

Nie gwarantują zarobków więc jest zawsze ryzyko pokerface


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - adik7276 - 15-10-2016 21:53

(15-10-2016 19:02)Kozisoft1 napisał(a):  Witam, że tak zapytam, dlaczego Recyclix jest w HYIPIE? Jeśli to nie jest wysokie ryzyko jak inne programy?

Nie żartuj. Ty tak serio? Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Kozisoft1 - 16-10-2016 00:25

Przecież każdy tak to zachwala a firma niby w Polsce i to od dwóch lat, właśnie planuję wpłacić 1 tys euro aby co miesiąc te stałe dochody były 580 zł średnio. Ma ktoś lepszy pomysł? Ale zarobkowy, proszę nie szydzić.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - adik7276 - 16-10-2016 00:41

(16-10-2016 00:25)Kozisoft1 napisał(a):  Przecież każdy tak to zachwala a firma niby w Polsce i to od dwóch lat, właśnie planuję wpłacić 1 tys euro aby co miesiąc te stałe dochody były 580 zł średnio. Ma ktoś lepszy pomysł? Ale zarobkowy, proszę nie szydzić.

@Kozisoft1
Ja jestem zdania że lepiej wchodzić w świeże programy. Recyclix to taki sam Hyip jak MXR, TM, Adboni, my24houurincome, zsfhare, FAP i cała reszta.

Moje zdanie jest takie że im świeższy program tym lepszy dla nowego użytkownika (Nie każdy żeby nie było). Też mnie zaciekawił temat recyclix ale trochę już stoi więc zamiast wchodzić tutaj postanowiłem wejść w coś co ruszyło np dzisiaj.

Ostatnio a dokładnie 2 tygodnie temu zainteresował mnie program Lara telegram, ale z racji sporego stażu odpuściłem i decyzja była bardzo dobra. Dzisiaj program już nie działa i dopiero ma ruszyć za dwa tygodnie co nie wiadomo czy w ogóle będzie miało miejsce. Roczny hyip nie dla nowych ludzi ! W nowym który zapowiada sie świetnie i dopiero rusza zdołasz osiągnąć więcej niż w starym programie który swoje już przeżył, a ludzie czerpią z niego stałe profity - ogromne kwoty. Program musi być świeży i konkretny, a w momencie wejścia do programu nie musi być dużo ludzi tylko dużo ludzi ma PRZYBYWAĆ i wyczuć w nim potencjał.


Masz przykład Traffic Monsoon do którego ludzie dalej wchodzili po dwóch latach istnienia programu. Nie wiem czy się śmiać czy płakać facepalm


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Kozisoft1 - 16-10-2016 08:13

Ale wpłacając do Polskiej firmy jest wieksza pewność? Co jeśli wpłacę na nowy program a ten okaże się być niewypłacalny? Macie dowody wypłat z tych co polecacie?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Marcin0292 - 16-10-2016 10:13

Dlatego nie może być całkiem świeży i niepewny. Zawsze warto wejść na początek z mniejszym nakładem finansowym, pewnie szybciej Ci sie wrócić, a w razie "w" nie będziesz miał tak dużej straty. W Recyclix wpłata 1 tys euro daje chyba po 6 miesiącach całkowite wyjście na plus, w przypadku jak wpłacisz np 200euro możesz na zyski sie nie doczekać, a jak bys to zrobił na początku to do tej pory mialbyś spory przychód na koncie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - daniel42na - 16-10-2016 11:57

(16-10-2016 08:13)Kozisoft1 napisał(a):  Co jeśli wpłacę na nowy program a ten okaże się być niewypłacalny?

Jak to co... Stracisz pieniąszki impreza
Loool, przecież na tym polegają hyipy i z tym przede wszystkim tu sie musisz liczyć, traktuj to jako bardziej hazard niż inwestowanie.
Mniejszość osób z doświadczeniem i instynktem zarabia na większości nieogarniętych którzy albo włożą kase w złym momencie, albo wierzą w bajki o biznesie na lata.
Jak Ty coś na hyipie zarobisz, to znaczy, że ktoś inny stracił i w sumie tyle w temacie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Kozisoft1 - 16-10-2016 12:35

Widzisz, ja jak mam mało pieniędzy a co miesięczny dochód dla mnie 580zł to jest super jako dodatek, więc biorę kredyt płac rate 80zł i 500 zostaje mi na życie jeśli chodzi o recyclixSmile i da rade przeżyć, więc nie jest tak źleSmile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DDK - 16-10-2016 12:50

Program regularnie wypłaca, ostatnio były problemy z wypłatami w związku z dniami otwartymi i firma przerzuciła wypłaty na zewnętrzną firmę.

Moje wypłaty Wink
[Obrazek: 8f8f1208d8.png]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kobol5 - 16-10-2016 15:04

kredyt będzie brał... inwestor