Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 10-09-2016 22:05

(08-09-2016 16:28)matix2711 napisał(a):  Ale tak na prawde dopiero teraz go zaczynaja reklamować

Program już istnieje już ponad półtora roku. Gdyby nie usunęli nieaktywnych poleconych miałbym ich ponad 2,5 k z czego 1000+ już miałem w zeszłym roku. Więc chyba reklamowany jest trochę dłużej Smile

Kolejna wypłata na koncie:

[Obrazek: rec.png]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - AleksandraN - 11-09-2016 15:11

Swoją drogą ciekawe, że Recyclix ma takie fale - początek ciekawy, potem jakby przycichła promocja w sieci, a teraz znów burza i z tego co widzę zapisów jest sporo. Rośnie.
Pewnie zasługa akcji promocyjnej + informacji z ich oficjalnego FB, że podpisali umowę recyklingową z McDonaldem.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - roberty265 - 11-09-2016 15:20

warto wchodzic z 100$


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ArturBy - 12-09-2016 11:21

Witam, program dalej działa i wypłaca? Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 12-09-2016 11:55

Nadal wypłaca, przynajmniej kilka dni temu wypłata była Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - jackthekiller - 12-09-2016 11:58

wyjaśnijcie mi proszę jedną rzecz bo nie moge zrozumiec ( albo chce się upewnić ):

jeżeli wpłacę 50euro to - jak pokazuje kalkulator - mam po jednym pełnym cyklu przychód w kwocie 42,75euro , tak wiec sprzedaje granulat i biorę tą kwotę.

i teraz pytanie: czy kwota 42,75 euro to jest kwota którą moge wypłacić i nadal zostaje mi te 50euro wkładu czy zamiast 50euro zostało mi jedynie 42,75euro??


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - ArturBy - 12-09-2016 12:02

Kto ma dobrze rozpisane, krok po kroku jak zacząć zarabianie na Recyclix?
Strategia, co po jakim czasie robić itd itd
Bez szaleństw, zacznę za 50$ ale jeżeli będzie to naprawdę fajnie działało to na pewno jeszcze dowinwestuje Smile

Można zyskać poleconego ale jestem laikiem więc wszystko trzeba będzie mi krok po kroku wytłumaczyć albo podesłać dobrze zrobiony poradnik Smile

Pozdrawiam


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 12-09-2016 12:13

(12-09-2016 11:58)jackthekiller napisał(a):  wyjaśnijcie mi proszę jedną rzecz bo nie moge zrozumiec ( albo chce się upewnić ):

jeżeli wpłacę 50euro to - jak pokazuje kalkulator - mam po jednym pełnym cyklu przychód w kwocie 42,75euro , tak wiec sprzedaje granulat i biorę tą kwotę.

i teraz pytanie: czy kwota 42,75 euro to jest kwota którą moge wypłacić i nadal zostaje mi te 50euro wkładu czy zamiast 50euro zostało mi jedynie 42,75euro??

Wtedy nic ci nie zostanie - jesteś w plecy. Zysk dopiero masz po 3 cyklu, zakładając że kończysz zabawę z recyclix.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 12-09-2016 12:14

@ArturBy Nie ma filozofii - w "Niezbędniku" masz napisane że jak nie wchodzisz z duuużą kasą to strategia niepotrzebna. Nie kupuj maszyn itd. jak nie inwestujesz większej kwoty.

Cytat:Zakup udziałów w sprzęcie możliwy jest tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają przynajmniej 5.000 kg odpadów. Użytkownicy, którzy mają mniejszą ilość odpadów, mogą zwiększać zyski tylko przez powtarzanie procesu recyklingu i nie sprzedawanie swojego towaru, otrzymując odpowiednio 6% i 8% zysku.

Tu masz poradnik Wink
https://recyclix.com/pl/tutorial/

Jedyna właściwa strategia to inwestować, kupować, i do wyboru albo reinwestować urobek albo wypłacać - to już Twój wybór. Ile firma pożyje nikt nie jest w stanie przewidzieć czy to rok czy 100 lat więc ryzyko inwestycyjne i Twoje podejście do niego tylko może być tu wyznacznikiem kiedy wypłacać czy reinwestować bo jak firma padnie to Ty stracisz. Nie ja czy ktoś - żadna strategia, nikt nie jest w stanie przewidzieć upadku który jest ciężki do przewidzenia. Nie ma tu filozofii. Wpłacasz i czekasz a potem wypłata albo do reinwestycji... i trzymać kciuki by firma trwała na rynku kolejne długie lata Big Grin

Jak grubą kasę włożysz możesz myśleć i kombinować a tak to wielkiej kombinacji nie ma.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 12-09-2016 12:14

(12-09-2016 12:02)ArturBy napisał(a):  Kto ma dobrze rozpisane, krok po kroku jak zacząć zarabianie na Recyclix?
Strategia, co po jakim czasie robić itd itd
Bez szaleństw, zacznę za 50$ ale jeżeli będzie to naprawdę fajnie działało to na pewno jeszcze dowinwestuje Smile

Można zyskać poleconego ale jestem laikiem więc wszystko trzeba będzie mi krok po kroku wytłumaczyć albo podesłać dobrze zrobiony poradnik Smile

Pozdrawiam

Wszystko zależy jak duża inwestycję zamierzasz robić docelowo, jak szybko planujesz osiągnąć zysk, czy jesteś przygotowany na to że stracisz...