Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - HYIPRoulette - 11-08-2016 04:12

(09-08-2016 22:34)mojbiznes napisał(a):  tutaj mamy namacalny, prawdziwy produkt, w TM - pseudereklamę.
Dla mnie jedynym produktem tutaj to jest tylko kasa.
Czy ktoś sprzedał do tej firmy śmieci, lub otrzymał wypłatę w formie granulatu?
Ja takich informacji nigdzie na żadnym forum nie znalazłem. Za to w regulaminie programu jest informacja, że pieniądze na wypłaty mogą pochodzić z nowych wpłat.
Dla mnie to zwykłe ponzi, ale to nie zmienia faktu, że akurat ten ponziak daje ładnie zarobić. Ja już jestem praktycznie na 0, jeszcze jeden cykl.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 11-08-2016 20:50

Akurat ten program daje mniejsze możliwości niż inne. Zauważ, że tutaj manewrujesz gotówką co 35 dni czyli nie wypłacisz tego do czasu aż cykle się nie skończą. Inne "ponziaki" dają większe możliwości re inwestycyjne oraz większe możliwości manewrowania pieniędzmi.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Scoobyx - 11-08-2016 21:12

Czy istnieje jakiś inny HYIP na całym świecie, gdzie kilkuosobowa ekipa spotyka się z wami, zakłada biura w miastach europejskich, organizuje konferencje, wyjazdy do fabryki gdzie to wszystko się odbywa? Ma własne biura, zatrudnionych pracowników i podpisuje kontrakty z takimi sieciami jak McDonalds? Tam jest już włożone co najmniej kilkanaście milionów, jak nie kilkaset. Tylko czas i założyciel zna odpowiedź na nasze pytania. Nie ma co na tej płaszczyźnie za dużo spekulować, bo te domysły przypominają mi tylko "dewotkę" Krasińskiego.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 18-08-2016 12:51

Przy okazji wpadła kolejna wypłata, tym razem w sierpniu.
Płatność jak zwykle instant na bitcoiny.

Polecam firmę Smile

[Obrazek: jt5owi.jpg]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - sulliwan93 - 20-08-2016 23:41

Doładowałem konto 20$, zapaliła sie zielona kropka tj. aktywowałem konto a mimo to:

[Obrazek: rec.png]
Na maila nie odpowiadają od około tygodnia. Robią mnie w chu*a?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 20-08-2016 23:48

Zadzwoń do nich.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - overlord25 - 24-08-2016 07:58

Pracownica Recyclix Valentina Dulko

Seksowna Valentina Dulko

Sex


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - dzejkobs - 24-08-2016 08:12

(24-08-2016 07:58)overlord25 napisał(a):  Pracownica Recyclix Valentina Dulko

Seksowna Valentina Dulko

Sex

O skurwesyn Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - fusek - 24-08-2016 09:04

Ona ma chyba za zadanie ladnie wygladac. Szpile + mini na co drugiej fotce.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Toskan - 24-08-2016 09:04

Przyneta Wink