Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Morqeo - 21-07-2016 08:56

(20-07-2016 18:29)Kamilov napisał(a):  Powiem Ci więcej. Jeżeli po 60 dniach od założenia konta nie wpłacisz własnego depozytu to usuną Ci konto.
Niby tak jest zapisane w warunkach użytkowania, ale nie jest to chyba jakoś specjalnie przestrzegane. Pierwsze 20 euro robiłem przez prawie rok by sprawdzić czy jest to rentowne. Dopiero Po tym czasie jak dostałem swoje pierwsze 20 euro to zainwestowałem więcej. Moja babcia, której nie stać na inwestycje tylko reinwestuje to co zarobiła z tych pierwszych 20 euro, które dostała na samym początku i od ponad roku nikt jej jakoś konta nie usunął. Dodam, że nawet nie ma potwierdzonego dokumentem konta.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tomekm - 21-07-2016 10:20

Ten przepis o usuwaniu konta po 60 dniach bez żadnej wpłaty własnej wprowadzili jakoś pod koniec maja, dotyczy to nowych użytkowników a starsi mieli od tamtego czasu również 60 dni na wpłatę min 20€ żeby ich konto było dalej aktywne, po zalogowaniu się obok swojego nicku masz kropkę, jeżeli jest zielona to Twoje konto jest bezpieczne, jak czerwona tzn, że musisz wpłacić. O ile dobrze pamiętam to jakoś na dniach mają usuwać starsze konta bez wpłaty własnej bo mija właśnie 60 dni od ogłoszenia tej zmiany.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 21-07-2016 11:59

dokładnie jest tak jak pisze tomekm - kazdy kto dokonał kiedykolwiek wpłaty min. 20 euro może czuć się bezpieczny, bonus dodatkowych 20 euro jest nadal przyznawany ale czasy tylko i wyłącznie darmowego czekania na prowizje się skończyły.
Firma jest sprawdzona, w pełni wypłacalna. Regularnie co 5 tygodni wypłacam swoją dywidendę.
Zachęcam do inwestycji, choćby nawet tylko 20 euro.
Ostatni mój dowód wypłaty:

[Obrazek: mlnq54.jpg]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tak_to_ja - 21-07-2016 14:11

Witam.
Jak długo może trwać weryfikacja dokumentów?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 21-07-2016 15:00

24h mniej wiecej


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - sulliwan93 - 22-07-2016 14:09

Monent, z darmowego bonusu czyli 20$ zrobiło się 60, po czym mogę sprzdać je za 25% czyli tylko 15$. Mam reinwestować, aż przyniesie to zyski?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 22-07-2016 16:08

Przede wszystkim jeśli masz czerwoną kropkę to musisz wpłacić minimum 20 euro bo inaczej konto ci zamkną lada dzień.
I jeśli chcesz wycofac sie z biznesu to otrzymasz 25% wartości czyli 15$.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - seba123xd - 22-07-2016 16:18

(22-07-2016 16:08)rafi213 napisał(a):  Przede wszystkim jeśli masz czerwoną kropkę to musisz wpłacić minimum 20 euro bo inaczej konto ci zamkną lada dzień.
I jeśli chcesz wycofac sie z biznesu to otrzymasz 25% wartości czyli 15$.

Z tego co widzę na ich twitterze, to wczoraj był ostatni dzień dla kont "trial"


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 22-07-2016 18:44

tak chyba wczoraj mijał termin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tak_to_ja - 22-07-2016 18:49

A ja akurat wczoraj wpłaciłem 26 euro Big Grin wpłaciłem tyle ile mogłem, ale myślę nad wpłatą jeszcze jakieś 1000 zł

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Mam jeszcze pytanie. Wcześniej pracowałem na tym darmowym bonusie, ale teraz jak wpłaciłem tą kwotę wygląda to tak:

[Obrazek: recyclix.png]

to żeby obliczyć sobie mniej więcej zyski używając kalkulatora jaką kwotę musiałbym tam wprowadzić? Koszt towaru, czy może coś innego? Z góry dzięki za pomoc