Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - sulliwan93 - 18-06-2016 10:29

Czyli po jakim czasie moja inwestycja sie zwroci do wypłaty? Jak wrzuce 20$ moge po czasie darmowy bunus wypłacic? Kupować na poczatku odpadu, potem na coś droższego sie przerzucić?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Gremquen - 18-06-2016 12:12

Jakbym chciał zrobić depozyt z banku, a mam tylko konto w PLN to skad mam wziąc kurs euro?

Bo podają konto w eur, usd i pln, więc kase w złotówkach najwidoczniej przyjmują


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - sulliwan93 - 18-06-2016 14:44

Polska firma, przyjmą w PLN, wydaje mi się.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DGHubert - 18-06-2016 15:10

Jak cykl się zakończy to restartować czy sprzedawać?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Scoobyx - 18-06-2016 15:55

(18-06-2016 12:12)Gremquen napisał(a):  Jakbym chciał zrobić depozyt z banku, a mam tylko konto w PLN to skad mam wziąc kurs euro?

Bo podają konto w eur, usd i pln, więc kase w złotówkach najwidoczniej przyjmują

W moim przypadku policzyli wg. obecnego kursu banku.

@up: jeśli zrestartujesz to cykl będzie powtarzany od początku, a jeśli sprzedasz to będziesz miał możliwość wypłaty tego co zarobiłeś.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 18-06-2016 17:13

@Gremquen
Cytat:Jakbym chciał zrobić depozyt z banku, a mam tylko konto w PLN to skad mam wziąc kurs euro?
Mi kazali normalnie wpłacić PLNy na numer konta dla PLNów - bo podają jeśli pamiętam 3 konta do wpłaty.

@Scoobyx
Cytat:W moim przypadku policzyli wg. obecnego kursu banku.
Jak Ci przeliczyli? Wpłacałeś w złotówkach? Bank Ci przewalutował automatycznie czy Recyclix podał Ci ile masz złociszy przelać? U mnie bank nie miał pola by wpisać ojro i by sobie przeliczyło samo więc po prostu kazali wpłacić równowartość kwoty w euro ale jakoś nie podali kursu to sam sobie przyjąłem, zaokrągliłem w górę do pewności i wpłaciłem więcej - oczywiście aktywowało tyle ile z góry się zakłada a nie że więcej wpłacone to te grosze zwiększone Wink Uruchamiasz 20 ojro to tyle wyskoczy, 100 to sto a nie np. 101 Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Lukasz5555 - 18-06-2016 18:47

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Przetworzyło mi się 100kg śmieci i nie wiem co teraz zrobić żeby dalej mi się Euro pomnażało. Mam do wyboru ,,sprzedaj-40Euro'' albo ,,recykling 6%'' Proszę o pomoc co wybrać. Smile


Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Scoobyx - 18-06-2016 19:33

@[rachman] Wpłacałem kartą.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Lukasz5555 - 18-06-2016 21:17

Jaki jest minimalny depozyt żeby konta nie usunęli ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 18-06-2016 22:13

@Lukasz5555 tyle co bonus, 20 ojro