Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Dzipsiok87 - 25-05-2016 21:14

4 tyś +


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 26-05-2016 23:00

Jeśli chodzi o bonus - nie wiele osób czekało 15 tygodni, żeby wypłacić bądź reinwestować. Wiele osób nie rozumiało programu i porzucało go lub zarabiało jednie na poleceniach i ewentualnie wtedy inwestowało.
Wg mnie targi, konferencje, robione już od zeszłego roku, robią dobrą reklamę.

Kapitał zakładowy wg. KRS 5000 PLN.
Moja kolejna wypłata TUTAJ.


Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Scoobyx - 28-05-2016 10:10

W Polsce, a nijak ma to sie do rzeczywistości. Przecież za 5000 nie nakupili naszyn o wartości kilkuset tysięcy złotych. Ciekawi mnie bardzo jak wyglada to na Litwie, czy firma była rozkręcana na pożyczkach? Czy był to kapitał własny.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 28-05-2016 12:47

5000 to nie stan ich konta. Tam może być zarówno minus milion jak i sto milionów na plusie. Nie ma to związku. Zerknij sobie w podstawowe info o zakładaniu spółek zoologicznych Wink

https://pl.wikipedia.org/wiki/Spółka_z_ograniczoną_odpowiedzialnością

Cytat:Rejestracja[edytuj]
Spółkę z o.o. może założyć jedna lub więcej osób fizycznych lub prawnych bądź jednostek organizacyjnych bez osobowości prawnej (np. spółka jawna), z tym zastrzeżeniem tylko, że założycielem jednoosobowej spółki z o.o. nie może być inna jednoosobowa spółka z o.o.[7] Wymagany kapitał zakładowy to minimum 5000 zł[8]. Wkłady na pokrycie kapitału zakładowego mogą być wniesione w formie gotówki lub aportów, minimalna wartość udziału to 50 zł[9]. Udziały muszą zostać pokryte w całości przed złożeniem wniosku do KRS.

5000 nie ma najmniejszego związku z posiadaną kasą na sprzęt, wypłaty, opłaty itd.

Z tego co widać w jakiejś części firma jest rozkręcana na naszych inwestycjach - czego nie ukrywają. Szczerze mówiąc to niezły myk by uniknąć zakichanych kredytów - zrobić reklamę, zachęcić do wpłat i rozkręcać biznes. Mało stabilne źródło ale najtańsze podejrzewam Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - GreenVolume - 30-05-2016 16:25

(21-05-2016 12:20)overlord25 napisał(a):  Te 20 euro nie będzie już takie darmowe. Od dzisiaj każdy kto korzysta z darmowego bonusu i nie wpłaci depozyt w ciągu 60 dni to mu konto zostanie deaktywowane.

Może ktoś podać link, gdzie jest to napisane? Recyclix takiej informacji nie podaje, jakoby po 60 dniach konto miało zostawać dezaktywowane.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 30-05-2016 23:01

(30-05-2016 16:25)GreenVolume napisał(a):  
(21-05-2016 12:20)overlord25 napisał(a):  Te 20 euro nie będzie już takie darmowe. Od dzisiaj każdy kto korzysta z darmowego bonusu i nie wpłaci depozyt w ciągu 60 dni to mu konto zostanie deaktywowane.

Może ktoś podać link, gdzie jest to napisane? Recyclix takiej informacji nie podaje, jakoby po 60 dniach konto miało zostawać dezaktywowane.

Info było na dole wiadomości o targach widoczne po zalogowaniu. Nie czyta się to się nie widzi Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mustafek - 31-05-2016 09:21

Jak się ma 5 ton śmieci to w co po kolei warto zainwestować. Jakie akcje kupować z balansu. Rozumiem, że jeśli tego się nie zrobi to kasa bedzie się tam odkładać.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - GreenVolume - 31-05-2016 18:29

(30-05-2016 23:01)rachman napisał(a):  
(30-05-2016 16:25)GreenVolume napisał(a):  
(21-05-2016 12:20)overlord25 napisał(a):  Te 20 euro nie będzie już takie darmowe. Od dzisiaj każdy kto korzysta z darmowego bonusu i nie wpłaci depozyt w ciągu 60 dni to mu konto zostanie deaktywowane.

Może ktoś podać link, gdzie jest to napisane? Recyclix takiej informacji nie podaje, jakoby po 60 dniach konto miało zostawać dezaktywowane.

Info było na dole wiadomości o targach widoczne po zalogowaniu. Nie czyta się to się nie widzi Wink

Prosiłem o link, na słówko nie wierzę. Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 31-05-2016 19:20

Cytat:Prosiłem o link, na słówko nie wierzę. Smile
Trzeba było czytać skoro narzucają to zaraz po zalogowaniu. Nie wiem czy jest jakiś link bo wiadomość była widoczna dla każdego po zalogowaniu - by przestała się pokazywać trzeba zaznaczyć "ptaszka" z komunikatem "nie pokazuj tego info więcej" (czy coś w tym stylu). Wyłączyłeś? To info znikło. Nie wiem czy istnieje ta wiadomość ale zobaczę jak taki leniwy jesteś i wkleję link - jeśli wiadomości takie są gdzieś archiwizowane...

edit: niestety nie widzę w panelu jakiegoś archiwum wiadomości, ale na fejsie ich profilu jest link do newsów. Na drugi raz wysil się troszkę a nie liczysz tylko na innych jednocześnie nie wierząc im skoro ignorujesz oficjalne przekazy od recyclix.
https://recyclix.com/news/riga-open-days-2016


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - GreenVolume - 31-05-2016 20:10

(31-05-2016 19:20)rachman napisał(a):  
Cytat:Prosiłem o link, na słówko nie wierzę. Smile
Trzeba było czytać skoro narzucają to zaraz po zalogowaniu. Nie wiem czy jest jakiś link bo wiadomość była widoczna dla każdego po zalogowaniu - by przestała się pokazywać trzeba zaznaczyć "ptaszka" z komunikatem "nie pokazuj tego info więcej" (czy coś w tym stylu). Wyłączyłeś? To info znikło. Nie wiem czy istnieje ta wiadomość ale zobaczę jak taki leniwy jesteś i wkleję link - jeśli wiadomości takie są gdzieś archiwizowane...

edit: niestety nie widzę w panelu jakiegoś archiwum wiadomości, ale na fejsie ich profilu jest link do newsów. Na drugi raz wysil się troszkę a nie liczysz tylko na innych jednocześnie nie wierząc im skoro ignorujesz oficjalne przekazy od recyclix.
https://recyclix.com/news/riga-open-days-2016

Po pierwsze, recyclix nie przekazał mi takowej informacji. Nie było żadnej informacji po zalogowaniu. Powiem więcej, znajomy od którego się zarejestrowałem przez refa był równie zaskoczony mimo, że siedzi w tym dłużej. Magia? Nie sądzę.

Po drugie, na drugi raz ustosunkuj się do tego, co ktoś pisze. Napisałem wyraźnie, że proszę o LINK. Inaczej hiperłącze bądź adres strony WWW. Jeżeli nie rozumiesz, to radzę wrócić do gimnazjum i uczyć się czytania ze zrozumieniem.

Po trzecie i ostatnie, byłem na ich fejsie ale informacji nie znalazłem. Skąd miałem wiedzieć, że w linku od artykułu o konferencji w Rydze jest taka informacja? To miał być oficjalny przekaz, ważna informacja dla klientów? Chyba sobie kpisz.

Poza tym, na przyszłość nie sugeruj tyle o drugiej osobie ("Na drugi raz wysil się troszkę a nie liczysz tylko na innych jednocześnie nie wierząc im skoro ignorujesz oficjalne przekazy od recyclix."), skoro tego nie wiesz. Powiem więcej, powinieneś nauczyć się kultury w dyskusji, ponieważ jak widać, nie posiadasz jej i zaatakowałeś mnie w pewien sposób mimo, że ja nie dałem Ci do tego powodu.