Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - tomekm - 07-03-2016 15:05

Ja wczoraj wieczorem zleciłem pierwszą wypłatę, zobaczymy jak długo pójdzie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - bialy88 - 07-03-2016 20:46

Witam . Czy jest sens wchodzić w ten program jeszcze ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 07-03-2016 20:52

(07-03-2016 20:46)bialy88 napisał(a):  Witam . Czy jest sens wchodzić w ten program jeszcze ?

Moim zdaniem jak najbardziej tak. Wszystko działa jak w zegarku, płacą bez problemów i opóźnień, firma realna, faktycznie zajmuje się przeróbką śmieci, nawet zgodnie z zapowiedziami są już dostępne do zakupu udziały produktów, które są robione z recyklingu. Tak więc wszystko co zapowiadają wprowadzają w życie Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - HelixMoney - 07-03-2016 21:19

Wlasnie tez sie zastanawiam,mam troche wolnej gotowki i chcialbym wejsc powiedzmy na poczatek 100 euro Smile

Szukam mentora,ktory mnie poprowadzi bo nie za bardzo rozumiem o co tam biega Smile oczywiscie zarejestruje sie z reflinka Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 07-03-2016 21:50

(07-03-2016 21:19)HelixMoney napisał(a):  Wlasnie tez sie zastanawiam,mam troche wolnej gotowki i chcialbym wejsc powiedzmy na poczatek 100 euro Smile

Szukam mentora,ktory mnie poprowadzi bo nie za bardzo rozumiem o co tam biega Smile oczywiscie zarejestruje sie z reflinka Smile

Chętnie pomogę Smile Jestem w recyclix od początku, odwiedziłem firmę, więc myślę, że odpowiem na Twoje pytania i szybko zrozumiesz o co biega Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 09-03-2016 19:24

UWAGA!!!
Ważna informacja do osób będących w Recyclix a także tych zainteresowanych inwestycją w ten program!
Pod koniec kwietnia odbędą się dni otwarte w fabryce na Łotwie. W związku z tym organizujemy wyjazd. Dokładny termin i koszt wyjazdu(wynajem busa, autokaru) będzie podany na początku kwietnia.
Wyjazd na 100% z Łomży, spod biura Recyclix, więc każdy musi dojechać do Łomży we własnym zakresie. Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem, to proszę kontaktować się ze mną na priv
email: [email protected]
skype: niemyjskit


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - metro9512 - 09-03-2016 19:39

Super serwis, pewna kasa! Smile Polecam Smile
Siedzę u nich od powstania i zawsze wszystko bez problemów.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - espolecznosc - 10-03-2016 00:45

(07-03-2016 21:19)HelixMoney napisał(a):  Wlasnie tez sie zastanawiam,mam troche wolnej gotowki i chcialbym wejsc powiedzmy na poczatek 100 euro Smile

Szukam mentora,ktory mnie poprowadzi bo nie za bardzo rozumiem o co tam biega Smile oczywiscie zarejestruje sie z reflinka Smile

Jestem od początku w tej firmie chętnie pomogę. Mam specjalną ofertę której pan nie otrzyma nigdzie indziej.

Zresztą napisałem wszystko na pw, proszę się zastanowić.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Viastek - 10-03-2016 15:04

Jak uważacie, warto w to jeszcze wchodzić ? Jest jakaś informacja o kapitale firmy oraz o tym ile mniej więcej powinna być w stanie płacić ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Darken - 10-03-2016 16:28

Parę postów wyżej masz to samo pytanie + odp......

Co do kapitału. To z tego co pamiętam to strasznie mały. A ile będą płacić to nikt nie wie.