Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - aero2 - 12-02-2016 18:00

Jutro kończy mi się cykl z bonusu 20 euro, co i gdzie trzeba wybrać, gdy chcę dalej reinwestować?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rcielak - 12-02-2016 18:23

W ustawieniach konta:
https://recyclix.com/profile/

Zaznacz

"Zrestartuj cykl i skumuluj lub odbierz zysk"

W zaleznosci czy chcesz reinwestowac tez zysk czy nie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 12-02-2016 20:33

(12-02-2016 11:52)rcielak napisał(a):  W zasadzie kazdy hyip dzisiaj to realna firma "swiadczaca jakies uslugi" czasem sa to reklamy czasem hotele na karaibach, a czasem smieci. Sam Ponzi handlowal "znaczkami".

Na stronie nigdzie nie znalazłem takiej informacji, ale na ulotkach piszą tak: "Recyclix.com - projekt croedfundingowy, który polega na tym, że zbieramy fundusze na zakup odpadów oraz organizację procesu przetwarzania. Następnie sprzedajemy produkt końcowy - granulat i wypłacamy zysk naszym użytkownikom"

No i jak na razie to tak wygląda, bo w hyip wypłaty mamy tylko i wyłącznie z tego co wpłacą ludzie, natomiast tu oni z nasze pieniądze kupują brudne śmieci po 0,75 zł za kg i po samym umyciu ich wartość jest większa, następnie jest przemiał, granulat i w przyszłości jeszcze produkcja np. worków, pojemników na śmieci właśnie z tego granulatu. Nasz zyski są właśnie z tej pomnożonej wartości śmieci, które kupili za nasze pieniądze, więc to nie jest hyip.
Jak byłem w firmie to przy mnie dostali wiadomość o wysyłce śmieci ze Szwajcarii, widziałem zdjęcia jak są pakowane.
Śmieci dzisiaj to żyła złota. Może gminy i dopłacają, jak ktoś to zauważył już, ale Ci co te śmieci zbierają i dalej je przekazują oraz Ci co je przerabiają to przez ten rok już się dorobiły.
Oczywiście jak ktoś chce, to może sam zbierać śmieci i do nich zawozić i dawać do przeróbki i się dogadać co do zarobków po przeróbce Wink
Dla mnie strona może i wyglądać jak gra dla przedszkolaka, aby to było realne Wink
Następnym razem, a być może niedługo tam będę, zapytam dlaczego akurat taka strona, być może mieli jakiś cel w tym Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - CraftRidersPL - 12-02-2016 20:55

czepiacie się szczegółów, zrobione ładnie, przejrzyście i z wózkami widłowymi, żeby oddzielić pseudo inwestorów od inwestorów - ten co więcej zainwestuje musi kupić maszynki, jak kupi maszynki to nie może odzyskać za nie pieniędzy więc zainwestuje więcej żeby mu się zwróciło, proste Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 12-02-2016 21:07

(12-02-2016 20:55)CraftRidersPL napisał(a):  czepiacie się szczegółów, zrobione ładnie, przejrzyście i z wózkami widłowymi, żeby oddzielić pseudo inwestorów od inwestorów - ten co więcej zainwestuje musi kupić maszynki, jak kupi maszynki to nie może odzyskać za nie pieniędzy więc zainwestuje więcej żeby mu się zwróciło, proste Big Grin

I znalazł się znawca kolejny Wink
Jak zainwestuj w wózki, to po prostu wydłuży mu się odzyskanie wkładu aż o jeden cykl czyli 5 tyg... Każdy dodatkowy 1000 euro ponad minimum to 100 euro udziałów, a przez jeden cykl masz z 1000 euro 140 euro prowizji, więc nie ma to wielkiego znaczenia.
A jak chcesz zainwestować 5 tys euro lub więcej to omijasz konieczność zakupu udziałów i kupujesz same śmieci na umowę i masz normalne naliczenia 14% co 5 tygodni.
Ja własnie mam zamiar skorzystać z tej drugiej opcji Smile

(12-02-2016 10:40)kuba275 napisał(a):  Opłaca się tam wchodzić ze swoją kasą? Około 400E mogę zainwestować.

Inwestując 400 euro masz co 5 tygodni 56 euro, które mozesz wypłacić lub reinwestować jakiś czas i potem więcej wypłacać. Jak skorzystasz z 1 opcji, to po 8 cyklach odzyskasz inwestycję(ok. 10 miesięcy) i potem masz co 5 tygodni 56 euro na czysto.
Oczywiście pamiętaj, że nie masz gwarancji zysku, bo mimo, że to realna firma, która przerabia naprawdę śmieci, to może zmienić np. warunki działania


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Tikeyo - 12-02-2016 21:40

Tak naprawdę żeby dojść do 5k śmieci i nie inwestować za dużo swojego kapitału (do 100E+-) trzeba w tym siedzieć ze 2 lata Sad
No nic, powoli będe wpłacał po 20E/miesiąc może i kiedyś się coś wykluje z tego Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kwl262 - 13-02-2016 20:51

Mam pytanie odnoście pieniędzy dla poleconego. Kiedy i za co naliczane jest te 10 % ? za każdorazowe kupno waste ? czy jakoś inaczej ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 13-02-2016 20:57

Prowizja jest tylko od depozytu - pierwszej inwestycji. Naliczane jest podczas zakupu i przeniesione do portfela po 7 dniach. Przy reinwestycji nie ma prowizji.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 13-02-2016 23:03

@todek78
Cytat:Prowizja jest tylko od depozytu - pierwszej inwestycji.
Co do: pierwszej inwestycji... Raczej ujął bym to słowami "od każdego depozytu". Dodając "pierwsza inwestycja" ktoś pomyśli że kolejne inwestycje (z nowych wpłat) nie dają mu prowizji z polecenia. Ja dostałem od jednej osoby już drugi raz prowizję więc zalicza widocznie prowizję za "każdą nową wpłatę depozytu Twojego poleconego" Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 13-02-2016 23:14

(13-02-2016 23:03)rachman napisał(a):  @todek78
Cytat:Prowizja jest tylko od depozytu - pierwszej inwestycji.
Co do: pierwszej inwestycji... Raczej ujął bym to słowami "od każdego depozytu". Dodając "pierwsza inwestycja" ktoś pomyśli że kolejne inwestycje (z nowych wpłat) nie dają mu prowizji z polecenia. Ja dostałem od jednej osoby już drugi raz prowizję więc zalicza widocznie prowizję za "każdą nową wpłatę depozytu Twojego poleconego" Smile

To właśnie miałem na myśli Smile
Dziękuję za poprawienie Smile