Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - hypocrisy - 05-02-2016 15:09

PAYMENT POLICY napisał(a):Recyclix Sp.z o.o may merge these funds with the funds of other Users and its proprietary funds. These merged funds may be used for payments to other Users or for the sake of our mutual corporate aims or otherwise
Źródło: https://recyclix.com/paymentPolicy/
W regulaminie zaznaczyli, że program działa na schemacie ponziego, wypłaty mogą być (a raczej są) finansowane z wpłat innych inwestorów, zabezpieczyli się więc takiego huku jak przy Amber Gold raczej nie narobią Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 05-02-2016 15:17

Program to jedno, a inwestycje poza programem to drugie, więc jak ktoś boi się że recyclix.com padnie, to niech jedzie i podpisze umowę i tak zarabia, bo ja uważam, że temat recyklingu nie padnie. Teraz to żyła złota dla firm tym się zajmujących


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DeI - 05-02-2016 16:49

(05-02-2016 10:36)CraftRidersPL napisał(a):  @DeI, właśnie jest taki problem że jak klikam saldo wypłaty to
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
a jak chce wpisać poprawną datę urodzin to jest napisane
Cytat: You must be at least 16 years old in order to use our service
czy mogę podać fałszywą datę żeby wypłacić w BTC? wcześniej czytałem że bez żadnej inwestycji nie da się wypłacać inaczej niż na konto w banku...

Pytanie 2 - jak myślicie, warto coś jeszcze zainwestować? jaki będzie czas życia serwisu? tak szacując?


Ci nieletni to tylko problemy mają, nie mam nawet gdzie w moim miejscu zamieszkania się zatrudnić :/

Wpisz fałszywe. Mi nie weryfikowali danych przez skany dowodów osobistych. Czy tam rachunków.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 05-02-2016 17:32

Dzisiaj pojawiły się zdjęcia z biura w Łomży - https://www.facebook.com/groups/ReCyclixPL/permalink/1695911943982722/


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 05-02-2016 19:57

(05-02-2016 17:32)mojbiznes napisał(a):  Dzisiaj pojawiły się zdjęcia z biura w Łomży - https://www.facebook.com/groups/ReCyclixPL/permalink/1695911943982722/

Kilka postów wcześniej wrzuciłem to co na FB Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 05-02-2016 22:50

(05-02-2016 15:09)hypocrisy napisał(a):  
PAYMENT POLICY napisał(a):Recyclix Sp.z o.o may merge these funds with the funds of other Users and its proprietary funds. These merged funds may be used for payments to other Users or for the sake of our mutual corporate aims or otherwise
Źródło: https://recyclix.com/paymentPolicy/
W regulaminie zaznaczyli, że program działa na schemacie ponziego, wypłaty mogą być (a raczej są) finansowane z wpłat innych inwestorów, zabezpieczyli się więc takiego huku jak przy Amber Gold raczej nie narobią Smile
Nigdzie nie jest napisane, ze wszystkie są w ten sposób finansowane.
Dzisiaj właśnie zapytałem jak to dokładnie wygląda obieg pieniądza. I za pieniądze, które trafiają do programu są kupowane śmieci po 0,75 zł za kg, następnie są myte, rozdrabniane, przerabiane na granulat i osiągają wartość 0,6 euro z kg. I w zależności co wybierzemy są znowu reinwestowane lub wypłącane zgodnie z regulaminem.
Oczywiście część pieniędzy, które w danym momencie trafiają do programu idą na pokrycie wypłat, które w danym momencie są zlecane, bo przecież ze sprzedaży granulatu pieniądze też w jednej chwili nie są dostępne. Tak więc masz rację, ale nie do końca, więc tu nie ma typowego schematu ponziego, bo nasze pieniądze są inwestowane i my dostajemy część zysku. NA jednej z ulotek jest wzmianka o tym, ze to ejst Crowdfunding, gdzie się zrzucamy na produkcję i dostajemy część zysków


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Rene - 06-02-2016 00:41

Mógłby mi ktoś wyjaśnić, czemu kapitał zakładowy Recyclix wynosi tylko 5000 PLN? Fabryki raczej za to się nie kupi... A jakoś średnio wierzę w to, że się dorobił w ciągu 2 lat fabryki zaczynając z kapitałem 5000.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 06-02-2016 01:17

@Rene
5000 - tyle wpłacili to tyle mają.

Cytat:Prawo większości krajów europejskich określa minimalny kapitał zakładowy, jaki jest potrzebny do zawiązania spółki. Do wyjątków w tej kwestii zalicza się m.in. Wielka Brytania. W Polsce według Kodeksu spółek handlowych wynosi on od 8 stycznia 2009:

5 000 zł w wypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
50 000 zł w wypadku spółki komandytowo-akcyjnej,
100 000 zł w wypadku spółki akcyjnej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapitał_zakładowy


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Rene - 06-02-2016 08:19

(06-02-2016 01:17)rachman napisał(a):  @Rene
5000 - tyle wpłacili to tyle mają.

Cytat:Prawo większości krajów europejskich określa minimalny kapitał zakładowy, jaki jest potrzebny do zawiązania spółki. Do wyjątków w tej kwestii zalicza się m.in. Wielka Brytania. W Polsce według Kodeksu spółek handlowych wynosi on od 8 stycznia 2009:

5 000 zł w wypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
50 000 zł w wypadku spółki komandytowo-akcyjnej,
100 000 zł w wypadku spółki akcyjnej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapitał_zakładowy

To, że coś ma wpłacone minimum nie znaczy, że za tyle będzie działać. Przy działalności jaką rzekomo prowadzi Recyclix trzeba wejśc z minimum milionem. 5 tysięcy to zdecydowanie za mało... To tak jakby Orange weszło z kapitałem zakładowym 5 tysięcy. Można? Można. Ale jakoś wpisany mają 300 milionów czy ileś tam, bo cała sieć i wszystko kosztuje. W kapitał zakladowy wlicza się też cena działki itp.

"Wkłady na kapitał zakładowy muszą być wniesione w całości do spółki przed złożeniem wniosku o jej rejestrację. Wkłady to mówiąc prosto – wartości majątkowe (pieniądze, ruchomości, nieruchomości itp.). Przed wystąpieniem z wniosku o rejestrację spółki należy przenieść na własność spółki środki pieniężne, ruchomości, nieruchomości itp. co najmniej o wartości kapitału zakładowego."


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 06-02-2016 15:16

Cytat:To, że coś ma wpłacone minimum nie znaczy, że za tyle będzie działać.
No oczywiście. Kapitał to taka formalność a ile ktoś zainwestuje w swoją firmę to nikomu nic do tego. To 2 odrębne sprawy. Kapitał to formalność/zabezpieczenie majątkowe a faktycznie włożony kapitał w firmę to inna bajka Smile