Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - NEXT86x - 02-02-2016 12:32

Wiem że wpłaty przez BTC są praktycznie instant, a czy jak wpłaciłem przez BTC to mogę np. wypłacić na PayPal lub konto bankowe? i czy wypłaty na pp są robione instant??


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DeI - 04-02-2016 00:01

(02-02-2016 12:32)NEXT86x napisał(a):  Wiem że wpłaty przez BTC są praktycznie instant, a czy jak wpłaciłem przez BTC to mogę np. wypłacić na PayPal lub konto bankowe? i czy wypłaty na pp są robione instant??

Nie może bo wpłata idzie na Stan Konta. Z Salda Wypłaty można wypłacać. Już nie pamiętam ile mi szły wypłaty na Paypal ale nie musiałem długo na nie czekać gdzieś 1-3dni


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - CraftRidersPL - 04-02-2016 15:41

w saldzie wypłaty mam 29,23Euro, czy muszę czekać do moich 16 urodzin (niecały miesiąc) czy jest jakaś inna możliwość aby to wypłacić?
albo jak i czy w ogóle można te 29 Euro reinwestować baz wypłaty?

szukałem długo acz nie znalazłem


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - nonapewno - 04-02-2016 17:54

Ktoś podrzucić dowód wypłaty? Chciałem przeczytać wszystko no ale na 12 stronie się gdzieś znudziłem xD

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - CraftRidersPL - 04-02-2016 20:00

@nonapewno - czytaj pierwszą, i pare ostatnich stron, tam są rzeczy najważniejsze i najbardziej aktualne, link do dowodów - http://zarabiam.com/Temat-Recyclix-com-117164?pid=1422445#pid1422445

i proszę o odpowiedź na moje pytanie 2 posty wyżej


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DeI - 04-02-2016 22:30

(04-02-2016 15:41)CraftRidersPL napisał(a):  w saldzie wypłaty mam 29,23Euro, czy muszę czekać do moich 16 urodzin (niecały miesiąc) czy jest jakaś inna możliwość aby to wypłacić?
albo jak i czy w ogóle można te 29 Euro reinwestować baz wypłaty?

szukałem długo acz nie znalazłem

Wypłacić możesz przez Bitcoina przecież to leci praktycznie od razu albo tego samego dnia.
Jak klikasz saldo wypłaty to widzisz opcje "Na Rachunek" co nie tam wybierasz ile chcesz przerzucisz i masz na tym saldzie do kupowania


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Locein - 05-02-2016 09:32

Witam , czy wie ktoś ile idzie przelew ekspresowy bankiem ? ;p


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - CraftRidersPL - 05-02-2016 10:36

@DeI, właśnie jest taki problem że jak klikam saldo wypłaty to
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
a jak chce wpisać poprawną datę urodzin to jest napisane
Cytat: You must be at least 16 years old in order to use our service
czy mogę podać fałszywą datę żeby wypłacić w BTC? wcześniej czytałem że bez żadnej inwestycji nie da się wypłacać inaczej niż na konto w banku...

Pytanie 2 - jak myślicie, warto coś jeszcze zainwestować? jaki będzie czas życia serwisu? tak szacując?


Ci nieletni to tylko problemy mają, nie mam nawet gdzie w moim miejscu zamieszkania się zatrudnić :/


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 05-02-2016 14:31

Dzisiaj odwiedziłem biuro Recyclix w Łomży. Potwierdzam – Biuro istnieje, jest prawdziwe, są w nim ludzie(prawdziwi Wink ) i mieści się przy ul. Poligonowej 28 w Łomży.
Z informacji ogólnych – ok. 460 tys użytkowników – z czego duża część tylko na bonusowych kontach. Polacy stanowią ok. 25% użytkowników.
jeżeli chodzi o to jak nasze pieniądze są inwestowane, to wygląda dokładnie tak jak proces od zakupu śmieci brudnych, poprzez ich mycie, przemiał, granulat w rzeczywistości. Te pieniądze są inwestowane w zakup śmieci, za które w Polsce płacą 0,75 zł za kg. Cały cykl trwa ok 5 tyg.
W Polsce nie ma fabryki, która jest własnością Recyclix, jest taka na razie na Łotwie. W Polsce ma powstać fabryka pod Nysą, już są zakupione tereny i plany. Natomiast teraz korzystają z usług innych firm – np. Zakładu Produkcyjnego w Wieliszewie Good Point Recycling.
Niestety w Polsce jest ciężko uzyskać zgody na takie inwestycje. Miała być fabryka w Łomży, tam gdzie mają biuro są stare nieużywane magazyny, w których mieli właśnie taką fabrykę zrobić, jednak nie dostali pozwoleń z Ministerstwa Środowiska. Są na etapie tworzenia biur m. in. w Afryce, Ameryce Płd. gdzie jest bardzo duże zainteresowanie współpracą z Recyclix.

Czego się dowiedziałem w związku z waszymi pytaniami ?
Zacznę od mniej ważnych spraw, czyli tych technicznych dotyczących strony. Dowiedziałem się, że codziennie są telefony na temat tłumaczenia strony, obsługi, naliczeń, reinwestycji, wypłat itp. i firma na podstawie tych zgłoszeń, informacji, propozycji będzie co jakiś czas robiła zmiany – tak jak to było chociażby z możliwością automatycznej reinwestycji.

Jeśli chodzi o wprowadzenie innych procesorów płatniczych to również w tym kierunku są prowadzone rozmowy z kilkoma firmami a także jest rozważane, i to poważnie, wprowadzenie własnego procesora i kart płatniczych Smile

Co do pola ‘Już wkrótce’, to niedługo będzie uruchomiony kolejny etap, czyli produkcja produktów z recyklingu.

Jeżeli chodzi o większe inwestycje, od 5 tys. euro wzwyż można zainwestować na umowę, tylko trzeba odwiedzić firmę w Łomży – tu jak ktoś jest poważnie tym zainteresowany, to zapraszam na priv i podam więcej szczegółów, których się dowiedziałem.

Jeśli ktoś ma ok. 1,5 mln euro, to może zainwestować we własną linię produkcyjną, z której 100% zarobków oczywiście idzie do inwestora Wink

Jest planowana konferencja dla zainteresowanych osób z Polski, gdyż za granicą były już spotkania przy okazji targów.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany większą inwestycją, to może umówić się z nimi, zorganizują wycieczkę po zakładach, z którymi współpracują, zawiozą na Łotwę do fabryki i będzie można zobaczyć na własne oczy, ze firma jest realna. Niedawno mieli kilka takich osób np. z Niemiec, Szwajcarii.

Jeśli o czymś zapomniałem, to pytajcie, bo dużo było informacji i coś mogło mi umknąć.
Dorzucam kilka zdjęć, które zrobiłem i wyszły w miarę Wink

Na jednym kilka gadżetów, które dostałem w prezencie Smile





[Obrazek: IMG_20160205_120328.jpg]



[Obrazek: IMG_20160205_120304.jpg]



[Obrazek: IMG_20160205_120404.jpg]



[Obrazek: IMG_20160205_130823.jpg]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - aero2 - 05-02-2016 15:00

Mam nadzieje nie skończą jak Amber Gold.