Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MaLiN - 21-01-2016 23:20

Długo czekaliście na zatwierdzenie przelewu bankowego?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 21-01-2016 23:36

2-3 dni.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MaLiN - 21-01-2016 23:47

A jak to wygląda, gdy podałem kwotę, że chcę wpłacić 200EUR, a załóżmy na przelewie podałem 900PLN, bo mam konto złotówkowe. Jak to wygląda przy przewalutowaniu, gdy brakuje/jest za dużo tej kwoty? Odejmują mi/doliczają dodatkowe euro, od tej kwoty którą zamawiałem?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 21-01-2016 23:51

Nie bardzo rozumiem... jak ostatnio wypłacałem na konto złotówkowe to podałem kwotę w EUR.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MaLiN - 22-01-2016 00:00

Mi chodzi o przelewanie kasy do nich poprzez konto w PLN, bo jak podałem złą kwotę po przewalutowaniu 200EUR na złoty, to czy jakoś mnie recyclix informuje, czy po prostu nie zwraca na to uwagi i przewalutowują z tej kwoty w PLN na euro?

Czyli nawet jak wybrałem 200EUR, to dostanę załóżmy 201EUR bo podałem większą kwotę w przelewie. Teraz mnie rozumiesz? Smile

W binarkach korzystałem ze skrilla, więc się nie martwiłem o to.



edit:

Zagapiłem się i wysłałem im w PLN, zamiast wybrać przelew walutowy. A już nie mogę anulować tego przelewu, dlatego się zastanawiam, jak to potraktują Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Madroxx - 22-01-2016 19:24

(22-01-2016 00:00)MLN napisał(a):  Zagapiłem się i wysłałem im w PLN, zamiast wybrać przelew walutowy. A już nie mogę anulować tego przelewu, dlatego się zastanawiam, jak to potraktują Big Grin

Za walutowy mbank chciał jakąś prowizje więc ja wysłałem im w PLN na polskie konto - rano, a późnym południem już miałem kasę na koncie Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MaLiN - 23-01-2016 01:06

@[Madroxx], wpłaciłem przed północą i już rano w piątek kasa była. 900PLN - 200EUR


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MistGun - 23-01-2016 01:21

A chciałbym się jeszcze dopytać jak z tymi wypłatami samego bonusu, to trzeba inwestować czy nie? I ile?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - overlord25 - 23-01-2016 08:39

Nie trzeba nic inwestować żeby wypłacić ten darmowy bonus.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MartinS - 23-01-2016 15:52

Stan na dzień dzisiejszy. Wpłata już jest na drugim etapie, pieniądze z bonusu przerobią się jutro.
[Obrazek: BBs1Pt8.png]