Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - wiktor112233 - 11-01-2016 23:37

Skąd takie informacje posiadasz?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Darken - 11-01-2016 23:42

(11-01-2016 23:05)kalipawel2 napisał(a):  Szkoda ze coś się dzieje bo myślałem ze jest to normalna firma która faktycznie coś robi z naszych pieniążków także narazie się wstrzymam z inwestycja ;(

Tego typu wypowiedzi to najbardziej bezsensowne posty. Coś się dzieję? Wytłumacz. A nie, że się wstrzymujesz. Siejesz tylko zamęt, napisz co wiesz co Twoim zdaniem dzieje się z programem a nie, że się wstrzymujesz, raczej to, że nie wchodzisz w program mało nas interesuje.....


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Oceniamy - 11-01-2016 23:51

(11-01-2016 23:05)kalipawel2 napisał(a):  Szkoda ze coś się dzieje bo myślałem ze jest to normalna firma która faktycznie coś robi z naszych pieniążków także narazie się wstrzymam z inwestycja ;(

Kolego nabijasz posty ? Polecam Refback

Chyba ze chodzi o wypowiedz DzejkobPL To wina leży po stornie mBanku . Wiec takie posty są bezsensowne ..


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Sznurek11 - 13-01-2016 09:26

(11-01-2016 23:05)kalipawel2 napisał(a):  Szkoda ze coś się dzieje bo myślałem ze jest to normalna firma która faktycznie coś robi z naszych pieniążków także narazie się wstrzymam z inwestycja ;(
Ja myślę że kolega sieje ferment dla zabawy, aby nas przestraszyć Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Bonezz - 13-01-2016 11:26

(11-01-2016 23:05)kalipawel2 napisał(a):  Szkoda ze coś się dzieje bo myślałem ze jest to normalna firma która faktycznie coś robi z naszych pieniążków także narazie się wstrzymam z inwestycja ;(

A co się dzieje? Bo ja nie widzę nic co by się złego miało dziać.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 15-01-2016 00:37

No i strategia poszła w łeb... miałem reinwestować wszystko łącznie z prowizjami. A poleconych troch uzbierałem.

Mojej statystyki:

[Obrazek: recc.jpg]

Dzisiejsza wyplata, zrealizowana po 2 dniach - TUTAJ.

Nie widziałem tego wcześniej - pojawiły się apki Google, Apple, Windows i BlackBerry do autoryzacji wypłat.

https://recyclix.com/profile/authenticator/


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Darken - 15-01-2016 01:39

A co się dzieje, że strategia poszła w łeb?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 15-01-2016 01:48

Prowizje ? Co raz więcej.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 20-01-2016 23:59

Kolejne newsy z reCyclix - TUTAJ.

Cytat:Po pierwsze, pracujemy nad dywersyfikacją towarów, które produkujemy. Obecnie produkujemy tylko granulat z recyklingu, który może być wykorzystany do produkcji wielu różnych wyrobów z tworzyw sztucznych. Ale planujemy uruchomienie produkcji worków na śmieci i opakowań foliowych z tworzyw sztucznych do użytku przemysłowego i domowego. Jednak na tym nie poprzestaniemy.

Dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie do na najlepsze narzędzie wykonane z polimerów / tworzyw sztucznych, które będzie pomocne w codziennym życiu. To może przez coś, co będzie naprawdę przydatne dla zwykłych ludzi: sprzęt AGD, narzędzia do użytku domowego i ogrodu, części urządzeń i więcej. Każdy użytkownik może mieć tylko jeden wpis w konkursie. Przedstawione sugestie powinny być unikalne i oryginalne, co oznacza, że ​​nie jest to już istniejące lub powszechnie dostępne. Pozostałe kryteria to: kreatywność, użyteczność narzędzia i zbywalności.

Zgłoszenie wysłać wraz z numerem ID konta Recyclix na [email protected]. Pierwsze miejsce to nagroda 3000 EUR, a dwa kolejne szparagową, który otrzyma po 1000 EUR. Jeśli zwycięski pomysł zostanie złożony więcej niż jeden raz, pierwszy użytkownik, który wysłał go będzie uznany za zwycięzcę. Będziemy czekać na Twoje pomysły do 1 lutego

Wprowadzony został również numer ID dla każdego użytkownika, widoczny w profilu.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Krakersik - 21-01-2016 11:30

Wczoraj zleciłem wypłatę startowego 20E, ciekawe kiedy bedzie na koncie Wink