Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 18-12-2015 23:36

Hale namiotowe zmieniły siedzibę z Poligonowej w Łomży na Poznańską.
Za KRS - http://www.krs-online.com.pl/msig-4876-364659.html


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - wichos69 - 21-12-2015 19:05

"Dostałem potwierdzenie od firmy Ługowscy sp. z o.o., właściciela hal namiotowych, że spółka Recyclix wynajmuję od nich lokal przy ulicy Poligonowej 28A.
Jest to więc realne biuro firmy oficjalnie wynajmowane."


Informacja z konkurencyjnego forum.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - avrice - 21-12-2015 19:17

To samo dowiedziałem się przez telefon. Wybaczcie, ale firma jest szalenie interesująca i ma spory potencjał. Z tego powodu bawiłem się w detektywaSmile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 21-12-2015 19:39

Ja uważam, że bardzo dobrze, że ktoś sprawdza realność firmy. Sam jak pisałem mam zamiar jechać do nich i osobiście porozmawiać o szczegółach. Jednak niepotrzebne jest publiczne umieszczanie podejrzeń, domysłów, nie popartych faktami, bo to tylko sieje niepotrzebną panikę. Można się bawić w detektywów, ale lepiej pisać coś oficjalnie jak już mamy konkrety i dowody Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - kernst - 21-12-2015 19:43

Najlepiej jakby wprowadzili umowy Smile bo biznes może zostać, ale strone mogą zawinać, a jak będą umowy, udziały czy jak to inaczej by rozwiązać to znacznie lepiej by to poszło Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 21-12-2015 19:47

O tym samym pisałem 5 postów temu... Wystarczyło sprawdzić KRS firmy do której należą hale namiotowe.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 30-12-2015 00:25

Dodane nowe banery promujące reCyclix:

[Obrazek: 250x250_sequence.gif] [Obrazek: 468x60_sequence.gif]

Planuje skończyć reinwestycję za 2 dni. Będę mógł wtedy po każdym cyklu wypłacać 60EUR.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 31-12-2015 00:41

Mamy podsumowanie roku 2015 i założenia na 2016- https://recyclix.com/news/summing-up-2015

1. Obecnie jest ponad 7500 aktywnych użytkowników.
2. Expo w Dortmundzie pozwoliło nawiązać kontakty z największymi dostawcami z Niemiec.
3. Rozbudowa zakłądów na Łotwie, inwestycja 2 mln EUR pozwoli zwiększyć moce przetwórcze do 2000 ton i zatrudnienie do 130 osób.
4. Kolejne expo (pisałem o tym TUTAJ).
5. Podwójna weryfikacja wypłat - potwierdzenie zlecenia wypłaty linkiem w otrzymanym mailu.
6. Każdy błędny/niezrealizowany depozyt bankowy skutkować będzie karą 5 EUR
7. Możliwość deklaracji podatkowych.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - WrongWay - 01-01-2016 23:55

Zarejestrowałem się, program wygląda ciekawie i na oko bezpieczniejszy od większości HYIP'ów, bo tutaj widać realne działania, a nie tylko zamykające się koło reklamowe Smile No i bonus na start też ciekawy, w razie czego się nie straci, a można zyskać.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Kiljan - 02-01-2016 00:01

http://screenshot.sh/m3iOdEUmyyj2i
No zobaczymy jak będzie Big Grin