Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - zgrexs - 13-12-2015 19:00

Ja wpłacałem w Bitcoin, kupiłem je na giełdzie za PLN Smile
Wypłacam też w Bitcoin i sprzedaję na giełdzie a potem na konto bankowe.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 13-12-2015 23:23

Niestety nie mogę pomóc. W moim banku przy wykonywaniu przelewy jest opcja wyboru waluty.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Robson19 - 16-12-2015 17:01

tak przeglądałem tematy i spytam czy idzie wyłaczyc automatyczną reinwestycje ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 16-12-2015 17:15

Tak w profilu. Zerknij w 1 post.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 18-12-2015 15:34

[Obrazek: new-new-header.jpg]
 
Recyclix oczywiście bierze udział - http://www.prseventeurope.com/prs15/exhibitorshow/exhibitor-list/2279


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - gift256 - 18-12-2015 16:14

Dajmy że zainwestował bym 20 E i dał bym to w obieg 2 cykli.
Jaki bym miał z tego zysk ?
Nie ogarniam tego więc pytam się was.
I czy nie ma jakiegoś sposobu który by dał rade zrobić Depozyt z Paypal ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 18-12-2015 17:10

Przeczytaj 1 post... Co do depozytu to zawsze możesz się z kimś wymienić na BTC.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - avrice - 18-12-2015 20:24

Strona genialnie opisana w języku angielskim. Fanpage prowadzony nienagannie. W pozostałych językach występuje bardzo dużo błędów. Samo biuro nie mieści się pod tym adresem w Warszawie (aż nie chce mi się wierzyć, że nikt z zainteresowanych nie mieszka w Wawie i nie może odwiedzić tej firmy). Jest to adres biura wirtualnego (wspomniane w temacie wcześniej). Okolica "biura" wg street view

Google Maps

Poza tym obrazy z google wgrane są przez użytkownika: Yassine Amhah

Sama firma udostępniająca wirtualne biuro to
Cytat:VSL-System
Al. Jerozolimskie 85 lokal 21, 02-001 Warszawa

Z tego adresu często wysyłane są wezwania do zapłaty dla nowo zarejestrowanych firm za tzw. wpis do ewidencji.

Sprawdzenie street view dla adresu Zakładu w Łomży daje inną firmę, która faktycznie działa i oferuje... Hale namiotowe

Google Maps Łomża

Co więcej, możecie zwrócić uwagę na emblemat na drzwiach, który jest nieco podobny do logo firmy Recyclix

Dla zainteresowanych strona prawdziwej firmy, która ma swoją siedzibę w miejscu, za które podaje się Recyclix

http://www.hale-namiotowe.eu/o-nas/ - zdjęcia biura tej firmy są dokładnie takie same jak te, które prezentuje recyclix.

[Obrazek: biuro3.jpg][Obrazek: budynek2.jpg]

W poniedziałek przedzwonię do firmy od hal namiotowych by upewnić się, czy moje przypuszczenia są prawdziwe.

RADZĘ UWAŻAĆ Z WIĘKSZYMI INWESTYCJAMI. Całość wygląda na bardzo precyzyjnie skrojony scam.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 18-12-2015 20:44

Zanim zaczniesz straszyć ludzi przeczytaj wcześniejsze posty, zobacz zdjęcia, filmy.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - todek78 - 18-12-2015 22:24

Ja w styczniu wybieram się do Łomży, to odwiedzę siedzibę firmy i porozmawiam z przedstawicielem firmy. Na pewno dam tu jakieś info po tej wizycie Smile