Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - AresxXx - 19-07-2015 19:13

1. Pomimo, ze 'firma' istnieje w katalogu krs to nie mozna jej odnalezc na stronie centralnej ewidencji gospodarczej.

2. Skoro maja spolke z o o to znaczy, ze maja tez pieniadze, a mimo to pozostawili tyle niedorobien na stronie, regulaminie i danych firmy w prawym dolnym rogu.

Po pol roku sie zwina na pewno.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - nafri - 20-07-2015 17:23

@AresxXx
Wcale się nie dziwię, że Sp. z o.o. nie mogłeś znaleść w CEIDG gdyż organem rejestrowym w przypadku spółek handlowych jest KRS. Pod tym linkiem możesz online sprawdzić KRS firmy - https://ems.ms.gov.pl/krs/start/reset/


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mateart - 21-07-2015 13:15

bez poleconych, albo depozytu nie ma jak wyplacic hajsu no nie?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 21-07-2015 14:36

(21-07-2015 13:15)mateart napisał(a):  bez poleconych, albo depozytu nie ma jak wyplacic hajsu no nie?

A coś ty myślał to taki depozyt na początkową zabawę , firma miałaby każdemu rozdawać 20 euro , ponoc jest możliwość wypłaty tych "darmowych" 20 euro ale po 5 lub 8 cyklach jak piszą przedmówcy. Ja póki co się przyglądam temu ale nadal nie ogarniam tych ich różnych cykli i % które sie odkładają zresztą nie tylko ja . Można to było zrobić prościej jeśli faktycznie chcą kase od inwestorów na realne przedsięwzięcie. Nie wróże temu projektowi zbyt dużej popularności.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DeI - 21-07-2015 20:11

Wpłaciłem w BTC kiedy mi naliczą to w Euro???

Edit. Nie ważne już naliczyli.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - mojbiznes - 25-07-2015 22:24

Jakiś czas temu pojawiło się info po zalogowaniu - Wcześniej możliwy był zakup regranulatu i zaczęcie procesu od środka, bez zakupu waste. Jako że ten proces miał jakiegoś buga w kalkulacji - JEDNORAZOWO - dodają jakieś środki na konta użytkowników. W dalszej części: blokada zakupu regranulatu i przypomnienie, że pełny proces to waste - regranulat - granulat - 5 tygodni.

Wczoraj wieczorem serwis niedostępny, dzisiaj po zalogowaniu na koncie AB pojawiło mi się 7 EUR.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Popuś_KRUL - 25-07-2015 22:26

Warto w to wejść?


#@[piotrekprorok]


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - soszka2000 - 09-08-2015 09:32

Możecie się zalogować?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Xzibin - 09-08-2015 09:41

[Obrazek: recyclix.png]

Jak widać wypłaca Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - dobrydiler - 09-08-2015 09:53

@[Xzibin] Tobie wysłali czy znalazłeś w internecie ?