Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - brombor - 14-03-2017 19:53

łudzicie się jeszcze, że będą wypłaty?
Większość for tematycznych już opisało program jako scam.
Kontakt z supportem mizerny


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 15-03-2017 17:03

Nie mi. Lecz z tego co wiem przez półtora roku firma płaciła.
Jeżeli ktokolwiek wszedł nieświadomy ryzyka, znaczy, że ktoś go konkretnie oszukał, omamił. Hyipowych naganiaczy nie brakuje.
Jak wiadomo programy oferujące stopę zwrotu na poziomie sporo wyższym niż lokaty bankowe, wiążą się z możliwością utraty całości wkładu.
Nie miejmy żalu, taka informacja była w regulaminach.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Serkownik - 15-03-2017 19:39

nie mozna sprzedac granulatu bo nie mam 33,3% czegos tam
czemu tak ?
mam uzbierane 17e ciekawe czy wyplaca jak prog osiagne


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - MaLiN - 15-03-2017 19:53

(14-03-2017 19:53)brombor napisał(a):  łudzicie się jeszcze, że będą wypłaty?
Kontakt z supportem mizerny

Zleciłem w zeszłym tygodniu i nadal nie doszło, a co do kontaktu to rzeczywiście mizerny, jednak po jakimś czasie odpisali. Z jednej strony się nie dziwię, skoro dostali masę wiadomości na skrzynkę, gdy ludzie dowiedzieli się, że nagle mogą nie wypłacić swoich pieniędzy. Zresztą każdy kto w to wchodził/wchodzi był świadomy ryzyka, które podejmował. Sam fakt, że temat jest w dziale Hyip oznacza, że wszelkie płacze są tu niepotrzebne.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 16-03-2017 00:08

Ja zleciłem dzisiaj koło 19-tej - 28 euro na btc, zawsze po max 15 minutach bylo na portfelu a teraz do tej pory cisza, Scam jednym słowem.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - brombor - 16-03-2017 06:53

Ale przeciez nikt nie placze.
Niektorzy dostaja wybiorczo wyplaty, niektorym zwrocili zabrane odpady, niektorzy dostaja odpowiedzi, a niektorzy dodzwaniaja sie do pani o ukrainskim akcencie. Stad bylo pytanie.

A to ze hyip to hyip jak sama nazwa wskazuje nie trzeba tlumaczyc Smile


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - zgrexs - 17-03-2017 12:32

Czy ktoś dostał wypłatę po 15 marca ?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 17-03-2017 12:43

Nie, juz chyba nikomu nie płacą


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 17-03-2017 14:12

Właśnie zleciłem BTC 20.00 ojro. Ciekawe?


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Scoobyx - 17-03-2017 19:53

Dostał, ponad 400e. Może zaczynają od najwyższych kwot Wink