Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - swaller - 09-03-2017 11:15

Mi oddali 245kg z 2500 Big Grin nie wiem czy smiac sie czy plakac Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - croppeq96 - 09-03-2017 12:55

Ciekawe losy tego hyipa, nie poddaje się. Może chcą uspokoić użytkowników tak jak palmills Big Grin, tutaj coś dadzą od siebie i pyk - nie ma nic.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 09-03-2017 14:09

Czas działa na emocje użytkowników.
Chyba każdy dorosły człowiek zdaje sobie sprawę, że programy dające wysokie zwroty z inwestycji niosą ze sobą ryzyko.
Wydaje mi się, że nie ma co płakać.
Szukamy następnego, testujemy, wchodzimy, zarabiamy itd.
Oczywiście wchodząc akceptujemy 100% ryzyka Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 09-03-2017 14:36

Uspokajanie? Bez sensu strategia. Skoro instytucje państwowe się nimi zajęły to udawanie nie daje nic ponad to ze tylko by sobie szkodzili. Prześwietlenie firmy bez problemu wyjawi celowe kombinejszyn. To byłoby na niekorzyść w przypadku rozpraw sądowych.
Także obstawiam ze faktycznie próbują wyjść z problemów (jeśli są one prawdziwe Wink ) albo sami sobie kopią grób Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DDK - 09-03-2017 15:19

Udało mi się skontaktować telefonicznie z biurem Recyclix ( pani rozmawiająca ze mną mówiła w pełni po polsku jednak miała dziwny akcent głosu - możliwe, że zagraniczny ). Odnośnie weryfikacji dokumentów może to trwać od 5 do 7 dni roboczych A MOŻE NAWET DŁUŻEJ bo weryfikują większość wypłacających pieniądze tak aby adres na koncie bankowym pokrywał się z tym wprowadzonym na recyclix i wszystko idzie ręcznie ( sam czekam od 22 lutego )

Odnośnie zwrotów za straty odpadów w pożarze powiedziano, że śmieci były ubezpieczone i na razie trwa śledztwo dotyczące pożaru i ewentualnych zwrotach odpadów/pieniężnych które pokryje ubezpieczyciel firmy Recyclix. Wszystko może trwać nawet do czerwca tego roku.

Wydaje mi się, że dostaniemy swoje pieniądze ( te zamrożone w wypłatach ). Na te obcięte w związku ze stratami w pożarze szanse są różne bo wiadomo jakie są ubezpieczalnie Wink Ważne, że jest jeszcze z nimi kontakt i ktoś tam w biurze pracuje.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Szamak - 09-03-2017 16:23

Mimo wszystko nastawiam się na najgorsze.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Krakersik - 09-03-2017 17:33

To już koniec moim zdaniem, jak myślicie ktoś teraz po tych informacjach zainwestuje tam swoje pieniądze?
Bez inwestycji i kapitału program długo nie postoi...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rachman - 09-03-2017 17:49

Teoretycznie inwestycje miały być dodatkiem dla nich. Jeśli kontrole nie wykażą buby to po wszystkim będą mieli mocną pozycję i ludzi wejdzie. Niemniej jeśli to tylko wkręty były to padaka blisko. Można tylko gdybać tak samo jak w dniu powstania do samego zamknięcia można tylko gdybać Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Maro - 10-03-2017 14:36

Dostaliście zwrot towaru?
Mi z tego co zabrali jakiś % oddali właśnie.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - croppeq96 - 10-03-2017 16:02

Ja osobiście (o ile się uda) wypłacam kase, szkoda nerwów.