Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma (/Temat-Recyclix-com-ROI-8-14-miesiecznie-polska-zarejestrowana-firma-114583)



RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - CMRR - 06-03-2017 19:20

(06-03-2017 19:13)rafi213 napisał(a):  tak tylko ci liderzy i naganiacze także wychodzi na to że zostali oszukani przez firmę że to realny biznes bez ryzyka na lata

Pierwsze słyszę, przecież parę osób weryfikowało ich współpracę z MD i z innymi i o recyclix pierwszy raz w życiu słyszeli. Nawet ameby umysłowe wiedziały, że to jest HYIP...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lucass9600 - 06-03-2017 20:18

no błagam... zostali oszukani ? zgarnęli prowizję i tyle... nie wiem jak trzeba nie myśleć ,żeby nie ogarnąć tego ,że to zwykła piramida - myślę ,że liderzy wiedzieli co promują facepalm
https://www.youtube.com/watch?v=HAzy__FKdNk jak można nagrywać takie filmy o pożarze w recyclix jeszcze udając gościa ,który jest biznesmenem i nagrywa film o pożarze w nie swojej "firmie" beka
i właśnie tego typu ludzie powinni ponieść konsekwencję - może następnym razem dwa razy się zastanowią zanim nazwą się biznesmenami i zechcą wciągać to innych ludzi Tongue

PS: @mysc ,któy nie działa w tym zdołał zdobyć informacje ,że to nie śmieci "recyclixu" ,a biznesmeni z recyclix nie potrafili ? To brzmi jak żart Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 06-03-2017 20:39

Może źle to napisałem: wielcy liderzy przyjmują zawsze za pewnik tylko to co mówi im dana firma i właściciele i tak to promują inną sprawą jest natomiast to czy w to wierzą czy nie. W każdym bądź razie akurat w przypadku Recyclixa to w ich legendę o realnym biznesie uwierzyło na prawdę bardzo dużo ludzi, wystarczy poczytać pierwsze lepsze grupy na FB.
Liderzy odwiedzali biuro w Łomży, potem byli na dniach otwartych na Łotwie i każdy z nich twierdził że wszystko gra i buczy Smile
Bagatelizowali nawet fakt że firma nie chce od nikogo przyjmować prawdziwych odpadów.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Krakersik - 06-03-2017 20:53

Szkoda że padł, dobrze ze zarobiłem tylko startowe 20E a nie inwestowałem Wink


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - lucass9600 - 06-03-2017 20:56

@rafi213 a podobno niektórzy liderzy prowadzą klasyczny biznes... i jak oni to sobie wyobrażają ? Ktoś kupuje śmieci przez neta i od razu wjeżdżają na firmę , i akurat mają ogarniętą idealną ilość miejsca i zapewniony odbiór Big Grin


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - DonMike - 06-03-2017 21:13

Przecież HYIP to HYIP. Nie ma w tym dziale żadnego programu, który nie jest piramidą. Cool


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 06-03-2017 21:33

(06-03-2017 20:56)lucass9600 napisał(a):  @rafi213 a podobno niektórzy liderzy prowadzą klasyczny biznes... i jak oni to sobie wyobrażają ? Ktoś kupuje śmieci przez neta i od razu wjeżdżają na firmę , i akurat mają ogarniętą idealną ilość miejsca i zapewniony odbiór Big Grin

No też tego nie wiem, ale jak widać po fejsbukach inni w taki albo podobny sposób sobie to wyobrażali, poza tym w regulaminie Recyclix była wzmianka albo jeszcze jest do tej pory że wpłaty mogą być przeznaczane na wypłaty


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - Oblako1223 - 07-03-2017 15:54

Czyli co już nie można wypłacać pieniędzy? mi do 13 marca pracuja ostatnie smieci...


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - rafi213 - 07-03-2017 17:46

Wczoraj znajomy dostał normalnie wypłatę .

A odnosząc się do całej sytuacji jeszcze to tutaj autor tego bloga :
http://transatlantycki.blogspot.com/2016/09/recyclix-cd.html
twierdzi, że ponoć firma Eco-Recykling właściciel wysypiska które spłonęło była partnerem Recyclix więc może jakieś powiązania mieli a my jak już całkowicie przekreśliliśmy firmę.

Wszystko zapewne będzie wyjaśniać KNF i prokuratura czas pokażę, więcej już nie komentuje tego.


RE: Recyclix.com - ROI 8-14% miesięcznie - polska zarejestrowana firma - swaller - 08-03-2017 09:27

Wczoraj zlecalem wyplate, dzis na koncie bankowym. Poki co placi.