Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie (/Temat-Zdobywaj-oryginalne-GRY-PC-nie-placac-za-nie-114575)

Strony: 1 2 3 4


Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - pointsmaster - 23-05-2015 20:53

Zainspirowany pytaniem w jednym z dzialów zarabiam.com postanowiłem wypisać sposoby na zdobycie gier (głównie STEAM) za darmo lub nie wyciągając pieniążków bezposednio z portfela. Zapraszam do krótkiej lektury Smile

I.steamgifts.com (wygrałem 48 gier przez niecale 2 lata). Wymaga posiadania na koncie steam gier o łącznej wartości $100(?)
[Obrazek: tsHncPo.jpg]
II.gameminer.ru / gameminer.net(wygrałem prawie 100 gier przez niecale 2 lata). Tez sa jakies minima do osiągnięcia.


[Obrazek: IjDMd8v.jpg]

Czyli jak widać po tych dwóch serwisach da się, nie wszystkie gry są co prawda z najwyzszej półki, ale nic nas to nie kosztuje.

III.galagiveaways.com (nic nie udało mi się wygrać, ze wzgledu na malo konkursow)


IV. G2A
Dobra metoda "wygrania" to G2A, na ktorym działam. Za polecanie gier linkiem referencyjnym otrzymujesz prowizje od sprzedazy. Uzbierane pieniażki może wypłacić lub zrobić nimi zakupy w serwisie(niektóre gry za 3 zł mozna kupic). Więcej szczegółów w poradniku z sygnaturki.

V. GreenManGaming
Jest to zwykły serwis na którym możemy nabyć gry PC. Czasami zdarzają się bardzo fajne promocje. W sklepie funkcjonuje system referali. Po rejestracji z tego linka http://www.greenmangaming.com/?gmgr=jodagoji i zrobieniu zakupów za conajmniej £2.00 obydwie strony dostaną po £2.00 na kolejne zakupy. Osoba która zarejestruje się z czystego linku po prostu traci możliwość zdobycia tego bonusu. Przy GMG funkcjonuje serwis Playfire.com na którym po połączeniu z kontem steam mozemy byc nagradzani za niektóre achivementy zdobyte w okreslonym czasie. Nagrodą są pieniążki, którymi możemy odliczyć zaplate za grę na GMG.

VI. Alienwarearena (https://eu.alienwarearena.com/giveaways)
Od czasu do czasu rzucaja 100tys. kluczy do jakies gry i nie ma wiekszych problemów żeby coś przytulić. Dużo lepsze gry wymagają wyższego levelu w serwisie. Level zdobywamy poprzez zapraszanie znajomych, zamawianie darmowych kluczy, komentowanie, pisanie na forum. Przy rejestracji warto podać mój kod: qyNY1cOGohQLK
lub wysłać mi na PW adres e-mail to wyslę zaproszenie. Rejestracja z wykorzystaniem polecenia daje mi i Tobie po 5pkt do levelu.

Jak bonus dorzucam w celu pochwalenia się jak typowy kowalski, wartosc gier na moim koncie steam. W sumie za normalną cene kupiłem 5/6 gier. Reszta to zakupy za pieniążki z G2A, wygrane w konkursach ub bundle.
https://steamdb.info/calculator/76561198003167470/


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - Raster96 - 23-05-2015 21:12

Użyłem kod nr. 2, przetestuję stronkę. Dziękuję. Smile


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - Sahya - 23-05-2015 21:13

Czy za polecenie komuś G2A Goldmine osoba dostaje na start 1$? Bo kiedyś chyba tak było i nwm czy teraz mogę dodatkowo zachęcić do rejestracji bonusem na start.


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - Izythor - 23-05-2015 21:24

Co prawda można wygrać, ale jedyni bundlowe gry. Najlepsze co wygrałem to chyba: Serious Sam Complete Pack. Mogę sprzedać jak ktoś chce. Jerk


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - Sahya - 23-05-2015 21:26

Wykorzystałem kod nr. 4
Czy mógłbyś opisać jak dokładnie działa GameMiner bo trochę nie ogarniam :/


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - Izythor - 23-05-2015 23:05

W gameminer.ru licytujemy za walutę: węgiel lub złoto. W zależności od levelu jaki mamy dostajemy określoną ilość węgla w danym czasie, na lvl 1 dostajemy 1 węgiel co godzinę, max możemy mieć 50 węgla. Złoto kupujemy za kasę prawdziwą, bądź zdobywamy z właśnie tych kodów do rejestracji przy zdobywaniu poleconych. Oprócz tego waluty zdobywamy przez różne osiągnięcia i przez tworzenie własnych giveaway'ów, odpowiednio otrzymujemy: 10% węgla i 50% złota przy czym aby zrobić giveaway złoty musimy w wiadomości pisać do administracji, trochę bardziej skomplikowane. Aby wziąć udział w losowaniu musimy mieć odpowiednią ilość waluty i kliknąć "join giveaway", czasami trzeba spełnić także inne wymagania, np. określony level, łączna wartość gier na steam za 100$ itp. Należy uważać aby nie licytować gier nie dostępnych dla polski, polecam w filtrze zaznaczyć only ROW giweaway. Dostajemy klucze lub gifty, gifty są bardziej kosztowne bo mamy pewność że po wygraniu do nas dotrą, natomiast klucze mogą być fałszywe, wtedy przy giveaway'u zaznaczony jest procent wiarygodności (% działających kluczy).
Mam nadzieję, że pomogłem. Smile


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - pointsmaster - 23-05-2015 23:38

(23-05-2015 21:13)Sahya napisał(a):  Czy za polecenie komuś G2A Goldmine osoba dostaje na start 1$? Bo kiedyś chyba tak było i nwm czy teraz mogę dodatkowo zachęcić do rejestracji bonusem na start.
Jak ja zakladalem konto rok temu to czegos takiego nie bylo. Obecnie gdy patrze na moich poleconych to mają na pierwszym poziomie €1 na start, ktorego nie mozna wyplacic. Mozliwe, ze jest to kwota dająca obniżkę przy zakupie pierwszej gry. Ale to tylko gdybanie


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - quant112 - 24-05-2015 08:47

Co do steamgifts to mogę polecić dołączanie do różnych grup na steamie, ludzie często tworzą giveawaye konkretnie dla danej grupy. U mnie niestety z wygranymi dosyć słabo, bo odkąd mam konto (rok) wygrałem tylko 5 gier, ale to i tak nie jest źle patrząc na to, że wchodzę średnio raz na tydzień.


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - pointsmaster - 24-05-2015 10:27

Ja dzis wygrałem kolejną grę na gameminer.ru Widzę również, ze rozeszly się już wszystkie kody zaproszeniowe, więc wrzucam kolejne:
1. a3e2705254dc3f80df743c305b3784d4
2. 2c05c6efb521135a505f2d169eeab290
3. 0654e4e50b5a56c47e2f3bff7bcecae2
4. cd246bd4395f3f919f0f8ac1fcc16af8
Jeszcze raz proszę o pisanie, ktore zostały użyte aby ułatwić sprawę uzytkownikom forum

[Obrazek: mzefgTE.jpg]


RE: Zdobywaj oryginalne GRY PC nie płacąc za nie - 74raf - 25-05-2015 11:02

wziąłem kod a3e2705254dc3f80df743c305b3784d4