Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowany Paypal na stałe ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zablokowany Paypal na stałe ? (/Temat-Zablokowany-Paypal-na-stale-114544)

Strony: 1 2


RE: Zablokowany Paypal na stałe ? - PaulRcootiC - 25-05-2015 16:24

(25-05-2015 16:13)Mercz napisał(a):  Czy robiłeś coś niezgodne z regulaminem? Płaciłeś za usługi opcją "Na rodzinę, bądź znajomych"?

Było tylko odbieranie kasy Smile


RE: Zablokowany Paypal na stałe ? - ShuQi - 26-05-2015 10:09

@[PaulRcootiC]

PayPal nie zwraca uwagi na to KTO wysyła w JAKI sposób, ale patrzy na odbiorcę.
Dlatego ja(chociaż głównie przyjmuje-->wypłacam na swoje konto) dostałem swojego rodzaju "upomnienie" że wszystko co do mnie idzie(różne waluty min euro czy dolary) idzie jako do rodziny, i napisali DO MNIE, nie do OSÓB KTORE WYSYŁAŁY.

Swoją drogą ciekawy jestem dlaczego Ci zablokowali.


RE: Zablokowany Paypal na stałe ? - Mercz - 28-05-2015 17:08

I jak dostałeś powod? Jestem bardzo ciekaw za co Wink jestem na tel, pierwszy post mi sie bie odswieza - wypłaciłli Ci kase?


RE: Zablokowany Paypal na stałe ? - PaulRcootiC - 28-05-2015 17:21

(28-05-2015 17:08)Mercz napisał(a):  I jak dostałeś powod? Jestem bardzo ciekaw za co Wink jestem na tel, pierwszy post mi sie bie odswieza - wypłaciłli Ci kase?

nic tam nie miałem , zdazylem wyplacic,
niby posiadalem 2 konta beka drugie konto było kuzynki która korzysta z mojego laptopa 4


RE: Zablokowany Paypal na stałe ? - linoskoczek - 28-05-2015 19:52

Powinni zezwolić jeśli to faktycznie konto kuzynki. Dzwoń do nich.