Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 12-07-2015 07:17

Dlaczego moje konto z Gold zmieniło się na zwykłe?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 12-07-2015 14:32

Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie nie wiedząc, na jakim mailu jesteś zarejestrowany. Mogę jedynie dodać, że ostatnio wprowadziliśmy potwierdzanie mailowe podczas rejestracji i przez nasz błąd nawet niepotwierdzone konta liczyły się jako zatwierdzeni poleceni. Teraz to zaktualizowaliśmy i to może być powód, że niektóre osoby posiadające niesłusznie rangę GOLD MEMBER straciły ją. Jednak proszę o prywatną wiadomość, sprawdzimy problem indywidualnie.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 12-07-2015 15:29

Wysłałem wiadomość na PW


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michus204 - 15-07-2015 21:12

Wie ktoś w jaki sposób zarabia właściciel? Jaki jest jego interes w tym, że zaznaczamy czy lubimy to i to i to?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - v3XeR - 15-07-2015 21:15

Ciebie nie powinno to obchodzić Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 15-07-2015 21:18

Wiadomo juz cos o dacie kolejnego restocku?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michus204 - 15-07-2015 21:31

Aaa już widze, zajrzałem kilka wypowiedzi wcześniej i znalazłem to: http://pamietniklenia.pl/o-tym-jak-zostalem-milionerem-i-jak-przestalem-nim-byc/. A dlaczego mnie to interesuje? Po prostu jestem spokojniejszy jak wiem, że właściciel na mnie zarabia i to nie jest żaden scam itp.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dziczkov - 16-07-2015 00:04

To działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? Jeżeli wydam przykładowo te 30 punktów na pendrive, a ktoś wcześniej zamówił ostatnią sztukę, to moje punkty przepadają i zostaje bez nagrody?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 16-07-2015 11:13

Punkty nie przepadają, jeśli nie zdążysz zamówić nagrody Smile


Restock odbędzie się 5 sierpnia, o czym informowaliśmy w pierwszej kolejności na naszym FP: fb.com/gokanocom. Informacja pojawi się również w newsach na Gokano.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 17-07-2015 00:31

A kiedy wyślecie nagrody z poprzedniego restocku? Smile
Niby to tylko smycz, ale wziąłem żeby sprawdzić czy serwis wypłacalny