Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 25-10-2015 19:26

Ja poluję na słuchawki Steelseries, bo na dysk za duzo osob chetnych to nie bede nawet walczyl Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Bartek4175- - 25-10-2015 19:30

dobra pkt są więc poluje na 20$ na steam Tongue wiecie może jak wyglądał formularz zamawiania? była captcha?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - amcin - 25-10-2015 19:31

Gdyby te słuchawki były z mikrofonem to też bym polował ale skoro są bez to jedyne co bym z nimi zrobił to sprzedał komuś. xD
Widzę że wszyscy czekają w napięciu, sam odświeżam stronę co parę minut z nadzieją że już się pojawił restock. :C
Btw. to mój pierwszy restock, mam nadzieję że mi się uda. Dwa ostatnie przegapiłem. XD

EDIT
Zna ktoś formularz który będzie trzeba wypełnić? Bo jak już wspominałem, to mój pierwszy restock i chciałbym być przygotowany. Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 25-10-2015 19:42

Formularz taki sam jak przy rejestracji Big Grin
Tylko bez maila i hasła.
Czyli imię/nazwisko i cały adres Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 25-10-2015 19:43

Nie zwracać uwagę na refa:

[Obrazek: kAhgTvU.png]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - amcin - 25-10-2015 19:45

(25-10-2015 19:42)marex112 napisał(a):  Formularz taki sam jak przy rejestracji Big Grin
Tylko bez maila i hasła.
Czyli imię/nazwisko i cały adres Big Grin

A to spoko, wpisywanie adresu i nazwiska mam opanowane do perfekcji bo kiedyś się bawiłem w gadżety i próbki. Big Grin
Na ich facebooku jest taki syf że o matko, nawalili już tam 1200 komentarzy i nadal spamują. XD

(25-10-2015 19:43)CrisPL napisał(a):  Nie zwracać uwagę na refa:


Co wpisać w adress 2? Czym się różni state od country?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 25-10-2015 19:47

(25-10-2015 19:45)amcin napisał(a):  
(25-10-2015 19:42)marex112 napisał(a):  Formularz taki sam jak przy rejestracji Big Grin
Tylko bez maila i hasła.
Czyli imię/nazwisko i cały adres Big Grin

A to spoko, wpisywanie adresu i nazwiska mam opanowane do perfekcji bo kiedyś się bawiłem w gadżety i próbki. Big Grin
Na ich facebooku jest taki syf że o matko, nawalili już tam 1200 komentarzy i nadal spamują. XD

I prawie same jakieś araby i cygany Big Grin
I przez takich mamy mniejsze szanse na nagrody Sad
Szkoda ze to nie jest serwis tylko dla Polakow Big Grin

(25-10-2015 19:45)amcin napisał(a):  
(25-10-2015 19:42)marex112 napisał(a):  Formularz taki sam jak przy rejestracji Big Grin
Tylko bez maila i hasła.
Czyli imię/nazwisko i cały adres Big Grin

A to spoko, wpisywanie adresu i nazwiska mam opanowane do perfekcji bo kiedyś się bawiłem w gadżety i próbki. Big Grin
Na ich facebooku jest taki syf że o matko, nawalili już tam 1200 komentarzy i nadal spamują. XD

(25-10-2015 19:43)CrisPL napisał(a):  Nie zwracać uwagę na refa:


Co wpisać w adress 2? Czym się różni state od country?

Adres 2 jest po to jakbyś nie zmieścił w adres 1 Big Grin
Country to kraj, a state to województwo Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 25-10-2015 19:50

Stop Islamizacji Gokano! Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - amcin - 25-10-2015 19:53

@2UP
Okej dzięki Big Grin
Beka z tych arabów na fb co wstawiają zdjęcia z napisem "Prize available" albo piszą wiadomości "Restock complete, thanks gokano!" xDD


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 25-10-2015 19:55

Ja chyba zapoluję na myszkę hp
PS. Wie ktoś czy na amazon.com wystarczy mi giftcard czy muszę jeszcze podawać karte kredytowa itp.